Maciej Stuhr: tragedia żony
youtube MagYaArt
Autor Klaudia Gaicka - 30 Września 2020

Żona Macieja Stuhra przyznała się do choroby. Jedno wydarzenie wywróciło jej życie do góry nogami

Maciej Stuhr niedawno przeżywał dramat związany z wypadkiem swojego ojca Jerzego Stuhra. Okazuje się, że również jego żona przeszła nie tak dawno przez piekło. Katarzyna Błażejewska-Stuhr zdecydowała się opowiedzieć o swojej chorobie.

Maciej Stuhr w 2015 roku ożenił się z dietetyczką kliniczną i psychodietetyczką Katarzyną Błażejewską. Ich historia jest bardzo romantyczna, ponieważ chociaż zaręczyny pary były jawne, ślub wzięli w tajemnicy, bez udziału mediów. Już rok później urodził im się syn Teodor. Od tamtej pory para wraz z małym dzieckiem wspólnie mieszka na warszawskim Żoliborzu. Para również często udziela się w mediach, nagrywają nawet filmiki, w których wspólnie radzą, jak się zdrowo odżywiać. Choć ich życie mogłoby się wydawać idealne, nie zawsze takim było. Wyznanie żony Macieja Stuhra wstrząsnęło fanami.

Łukasz Szumowski przyłapany. Cudowne ozdrowienie byłego ministra zdrowia?Łukasz Szumowski przyłapany. Cudowne ozdrowienie byłego ministra zdrowia?Czytaj dalej

Maciej Stuhr niedawno przeżywał dramat związany ze swoim ojcem. Okazuje się, że również jego żona przeszła nie tak dawno piekło

Jak podaje portal Plejada.pl, Katarzyna Błażejewska-Stuhr niedawno wzięła udział w wyzwaniu polegającym na robieniu 25 pompek przez 25 dni. Ma ono na celu zwrócenie uwagi na walkę z depresją i PTSD, czyli zespołem stresu pourazowego oraz pomoc osobom w ciężkiej sytuacji psychicznej. Pewnego dnia przy okazji realizacji wyzwania Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyznała smutną prawdę na temat swojej przeszłości.

- W moim życiu stało się kilka lat temu coś, o czym nie jestem gotowa mówić publicznie, co zmieniło je na zawsze. Ten czas (bo to nie była chwila) wywrócił je do góry nogami. Ja funkcjonowałam w miarę normalnie (tak mi się zdaje) i ktoś, kto nie wiedział, mógł nie mieć pojęcia, z czym się borykałam - przyznała gwiazda.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr nie mogła w żaden sposób wpłynąć na swoje stany lękowe, przesadnie reagowała nawet na płaczące dziecko.

- Wychodziłam z autobusu, mimo iż nie był to mój przystanek, zatykałam uszy i wpadałam w dygot. Za namową męża rozpoczęłam terapię – w tym również farmakologiczną. Z jednej strony podczas pracy z terapeutką uczyłam się racjonalizować moje uczucia i przeżycia, z drugiej brałam leki - wyznała żona Macieja Stuhr.

Gwiazda z całego serca poleca ludziom w podobnej sytuacji psychoterapię. Sama nie wie, gdzie by teraz była, gdyby nie zwróciła się po odpowiednią pomoc.

- Piszę o tym, bo nie wyobrażam sobie, gdzie byłabym teraz bez tej terapii. Znam wiele osób borykających się z depresją, lękami i stresem, które bronią się przed nimi. Ja wiem, że one uratowały mi życie. Raz brałam je przez pół roku, po kilku latach wróciłam do nich na prawie 18 miesięcy. Mimo iż mocno mnie usypiały, to nie żałuję ani jednej połkniętej tabletki. Wiem, że bez nich nie byłoby mnie tu, gdzie jestem - tłumaczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
2.Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba

Żona Maciej Stuhra otwarcie mówi o tym, że oprócz terapii zmuszona była sięgnąć po farmakoterapię. Oba te środki w połączeniu przyniosły dobry efekt. Dziś Katarzyna Błażejewska-Stuhr czuje się już lepiej. Nie wahajmy się zgłaszać po pomoc do specjalistów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Jesienny przebój, którym możesz cieszyć się długie miesiące. Marynowana dynia w zaskakującej odsłonie skradła serca Polaków

Następny artykuł