Rodzice Madeleine McCann twierdzą, że nie mają kontaktu z niemieckimi śledczymi
facebook.com/Closer Magazine
Autor - 18 Czerwca 2020

Niemiecka prokuratura twierdzi, że Madeleine nie żyje. Rodzice dziewczynki przerwali milczenie

Madeleine McCann, która zaginęła w Portugalii w 2007 roku, została uznana za martwą przez niemieckich prokuratorów. Śledczy ogłosili, że informacja została przekazana rodzicom dziewczynki. Kate i Gerry McCann twierdzą jednak, że nikt z niemieckiej strony się z nimi nie kontaktował.

Madeleine McCann zniknęła 3 maja 2007 roku, podczas rodzinnych wakacji w miejscowości Praia da Luz. Gdy jej rodzice poszli do restauracji na kolację, Madeleine w tajemniczych okolicznościach zniknęła z pokoju hotelowego.

Dziewczynka według niemieckich śledczych została zamordowana 13 lat temu. Specjaliści badający sprawę poinformowali, że wiadomość została przekazana rodzicom Madeleine. Kate i Gerry McCann twierdzą jednak, że nikt z niemieckiej strony się z nimi nie kontaktował.

Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapićPierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapićCzytaj dalej

Rodzice Madeleine McCann twierdzą, że niemieccy śledczy nie przekazują im nowych ustaleń

Madeleine McCann zaginęła 13 lat temu w Portugalii podczas pobytu w hotelu. Choć w dniu zaginięcia matka co jakiś czas zaglądała do śpiącej dziewczynki, po pewnym czasie okazało się, że nie ma jej w łóżeczku, a w pokoju otwarte jest okno. Zdaniem Kate i Gerry’ego McCannów Madeleine została uprowadzona. Choć od lat nie udało się natrafić na żaden wiarygodny trop, nie tracą oni wiary, że ich dziecko żyje.

Na początku czerwca w sprawie zaginięcia dziewczynki pojawiły się nowe fakty. Niemieccy śledczy podali informację, że mają dowody na zabójstwo dziewczynki, a sprawcą miał być osadzony w niemieckim więzieniu Christian B.

Prokuratorzy zajmujący się sprawą zaginięcia Madeleine twierdzą, że poinformowali rodziców dziewczynki o uznaniu jej za martwą. Zgodnie z doniesieniami mediów Hans Christian Wolters, który prowadzi śledztwo w sprawie o zabójstwo dziewczynki, napisał do rodziców Madeleine list, w którym poinformował, że ma dowody zbrodni.

Ci jednak zaprzeczają, mówiąc, że żadnych dokumentów nie dostali. Jak podaje portal kobieta.wp.pl, Kate i Gerry McCann w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej zaznaczyli, że nie mieli żadnego kontaktu z niemiecką policją. Rodzice Madeleine podkreślili też, że będą komentować trwających postępowań, gdyż zadanie to należy policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

2. Wypadek Tomasza Hajto do dziś budzi ogromne emocje. Internauci nie mogą mu zapomnieć śmiertelnego potrącenia staruszki

Co więcej, Kate i Gerry McCann nie współpracują z żadnymi prawnikami i nie mają rzecznika prasowego. Rodzice dziewczynki zaznaczyli, iż kolejne sensacyjne doniesienia medialne, które nie są potwierdzone, przysparzają im jedynie bólu.

Jedynym miejscem, w którym Kate i Gerry McCann zabierają głos, jest ich strona internetowa. Małżeństwo zaznacza, iż wszelkie wypowiedzi, które nie pokrywają się z oświadczeniami zamieszczonymi na stronie rodziny, są nieprawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężarówce wystrzeliła opona, przewróciła się na bok. Kolumna rządowa o mało nie miała wypadku
  2. Chwyta za serce. Dziennikarz ujawnił fakty z przeszłości głównej twarzy Wiadomości TVP, Michała Adamczyka
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów

Następny artykuł