Odżyła nadzieja, widziała ją i słyszała co mówi? Przełom ws. Madeleine McCann

Madeleine McCann: nowe informacje
Flickr The KTPHorg
Autor Karol Zaborowski25.07.2020

Zaginięcie Madeleine McCann jest jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat. Rodzice dziewczynki nie ustępują w poszukiwaniach swojej ukochanej córeczki. Jakiś czas temu niemiecka prokuratura wyznała, że dysponuje dowodami na śmierć dziewczynki. Jednak słowa jednego ze świadków przeczą tej teorii.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Od tego czasu trwają poszukiwania dziewczynki, która jeżeli nadal żyje, ma obecnie 17 lat. Jakiś czas temu niemiecka prokuratura podała informację o dowodach, które mają wskazywać na śmierć dziewczynki. Wskazano nawet mężczyznę, który miał odpowiadać za śmierć Madeleine.

Mimo to rodzice Madeleine wciąż mają nadzieję, że uda się odnaleźć ich córkę całą i zdrową. Od lat zbierają wszelkie informacje, które mogą ich przybliżyć do rozwiązania tej zagadki. Teraz zgłosił się zupełnie nowy świadek, który wyznaje, że widział Madeleine żywą.

Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje uwielbiana aktorka, jej mąż przekazał tragiczną wiadomośćWielu Polaków w żałobie. Nie żyje uwielbiana aktorka, jej mąż przekazał tragiczną wiadomośćCzytaj dalej

Madeleine McCann wciąż żyje?

Nowym świadkiem okazał się emerytowana nauczycielka, która twierdzi, że w 2017 roku widziała Madeleine McCann całą i zdrową w supermarkecie na wybrzeżu Algarve w Portugalii. Co ciekawe, miasto to jest położone zaledwie 60 kilometrów od miejsca, w którym zaginęła dziewczynka.

Jak podaje portal o2.pl, kobieta wyznała policji, że rozpoznała Madeleine McCann dzięki charakterystycznej zmianie na jej oku.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Szumowski zapowiada możliwy powrót maseczek. Zdradził nawet, kiedy będziemy musieli je ponownie założyć
3. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny

- Zobaczyłam plamkę na jej prawym oku i po jakimś czasie skojarzyłam jej twarz z Madeleine. Niestety było za późno, ponieważ dziewczyny wyszły już z supermarketu - wyznała nauczycielka.

Madeleine będąc w sklepie, miała rozmawiać po niemiecku z inną dziewczynką dlatego też kobieta, która miała ją widzieć, zna ten język, przez co mogła zrozumieć, o czym obie dziewczynki mówią. Nie wiadomo jednak dlaczego była nauczycielka nie zdecydowała się, wcześniej poinformować o tym, co zobaczyła.

Nie da się ukryć, że jej słowa wskazujące na to, że Madeleine może wciąż żyć, napełniły wiele osób nadzieją. Kobieta ma udzielić szczegółowego wywiady portugalskim mediom, przez co może uda się ustalić kolejne fakty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie;
  4. Wszyscy myśleli, że to zwykłe przeziębienie. 9-latek odszedł kilka dni po zdiagnozowaniu
  5. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia
  6. Niebezpieczny składnik wykryty w dezynfekujących żelach do rąk. Można nawet od niego oślepnąć
  7. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor

Następny artykuł