madonna zarażona koronawirusem
fot. https://www.facebook.com/madonna
Autor Klaudia Gaicka - 1 Maja 2020

Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem

Madonna zaszokowała wielu swoich fanów jednym z ostatnich wpisów, jaki ukazał się na jej profilu na Instagramie. Piosenkarka nawiązuje w nim wprost do aktualnie panującego koronawirusa. Jak sama przyznała, niedawno przeprowadziła u siebie testy, a wynikami podzieliła się ze wszystkimi.

Madonna zaszokowała fanów swoim nowym wpisem na Instagramie. Gwiazdy tak wielkiego formatu, legendarnej królowej muzyki POP nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej wpis wywołał burzę nie tylko w internecie, ale i w innych popularnych mediach. Piosenkarka przyznaje w nim, że postanowiła przeprowadzić u siebie test na obecność przeciwciał na koronawirusa, a wyniki badań zamieściła właśnie w omawianym wpisie.

Choroba, która często mylona jest z otyłością. Wiele osób nie wie nawet, że ją maChoroba, która często mylona jest z otyłością. Wiele osób nie wie nawet, że ją maCzytaj dalej

Madonna uzyskała pozytywny wynik testu

Ze wpisu piosenkarki wynika, że miała ona styczność ze szkodliwym patogenem.

- Zrobiłam sobie niedawno test. I okazało się, że mam antyciała. A więc jutro po prostu wsiądę w samochód, opuszczę szyby i będę oddychała powietrzem z Ciovid-19. Uhm. Mam nadzieję, że pogoda będzie słoneczna - czytamy w nowym wpisie Madonny na jej Instagramie.

Zważywszy na to, że artystka nie deklaruje żadnych objawów choroby, pozytywny wynik na obecność przeciwciał, może wynikać z trzech sytuacji. Pierwszą z nich i zarazem tą o najpozytywniejszym wydźwięku jest "przechorowanie" już wirusa przez gwiazdę. W takim wypadku Madonna może czuć się bezpieczniej z każdym dniem.

Inną ewentualnością jest to, że gwiazda przechodzi właśnie wirusa, tylko że bezobjawowo, napawa to optymizmem, choć nie tak dużym, jak wcześniejsza opcja, ponieważ COVID-19 bywa nieprzewidywalna. Ostatnią i najgorszą możliwością, jest to, że wirus zaatakował piosenkarkę niedawno i objawy nie zdążyły się jeszcze u niej rozwinąć. Z uwagi na wiek artystki, stawiałoby to ją w dużym niebezpieczeństwie, ponieważ będąc po 60 roku życia, znajduje się ona w grupie podwyższonego ryzyka ciężkiego przebiegu choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje

2. Andrzej Duda się wygadał. Szykuje dodatkowe pieniądze dla wielu Polaków

Jak pokazuje sytuacja gwiazdy, zakażenie może dotknąć każdego. Jakiś czas temu pisaliśmy również o broadwayowskim aktorze, Nicku Cordero, który wskutek zakażenia SARS-CoV-2 stracił nogę. Epidemia cały czas przybiera na sile. Kraj, z którego pochodzi Madonna, czyli Stany Zjednoczone w ostatnim miesiącu szczególnie to odczuwa. Mimo że pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem odnotowano tam stosunkowo niedawno (na początku marca), chorzy z USA stanowią około jedną trzecią potwierdzonych zakażonych z całego świata. Przytłaczająca jest również zgonów spowodowanych tam przez COVID-19, przypadków śmiertelnych odnotowano już ponad 63 tysiące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innych
  2. Policja wprowadza wzmożone kontrole. Od dziś możesz dostać wysoki mandat
  3. Doradca Donalda Trumpa przewiduje koniec epidemii. Zdradził, co może ją powstrzymć
  4. Wielu Polaków łamie zasady kwarantanny. Niepokojące dane Komendy Głównej Policji
  5. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  6. Kierowcy mogą być wściekli. Fantastyczna okazja przechodzi właśnie przed nosem

Następny artykuł