Magda Gessler była załamana śmiercią córki. "Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice"

Magda Gessler o swoim poronieniu
fot. https://www.youtube.com/ Magda Gessler
Autor Klaudia Gaicka13.07.2020

Magda Gessler wspomina traumatyczne wydarzenia ze swojego pierwszego małżeństwo. Mało kto wie, że popularna polska restauratorka straciła córkę i ukochanego. Mimo upływu czasu, wydarzenia sprzed lat wciąż budzą dużo emocji. Jest też pozytywna cześć historii, córka Magdy, urodzona kilka lat później, dziś sama jest w ciąży.

Magda Gessler jest najbardziej znaną polską restauratorką. Przede wszystkim polska ikona programów kulinarnych, ale również pisarka, malarka i felietonistka. Chociaż większość z nas kojarzy ją przede wszystkim z dużym sukcesem, życie gwiazdy i jej byłego męża było przez pewien czas koszmarem.

Lekarze przez 3 lata bagatelizowali jej objaw. Kiedy postawiono diagnozę rozpoczęła się walka o życie kobietyLekarze przez 3 lata bagatelizowali jej objaw. Kiedy postawiono diagnozę rozpoczęła się walka o życie kobietyCzytaj dalej

Magda Gessler przeżyła tragedię

Jak podaje serwis Popularne.pl, życie sławnej restauratorki nie zawsze było usłane różami. Jej pierwsze małżeństwo, z niemieckim dziennikarzem Volkhartem Müllerem zakończyło się strasznymi wydarzeniami.

- Umierał w moich ramionach. - wyznała Magda Gessler.

Gwiazda wciąż wierzy, że cała historia miałaby inne zakończenie, gdyby nie jej druga ciąża, która zakończyła się tragicznie. Seria nieszczęśliwych zdarzeń sprawiła, że los pozbawił ją nie tylko córeczki, ale i ukochanego męża.

- Śmierć córki była powodem nawrotu choroby męża. Nie wierzę w to, że to by się zdarzyło, gdybyśmy nie stracili dziecka przez kompletną nieświadomość lekarzy. Mój mąż był Niemcem. Umarł w dniu moich urodzin. Wtedy zaczęłam mówić po niemiecku. My, Polki w najtrudniejszych sytuacjach jesteśmy wspaniałe, mamy wolę przetrwania. - wyjaśnia restauratorka.

Dziś Magda Gesller ma już swoją upragnioną córeczkę. Zaszła w ciążę blisko 31 lat temu i wraz z mężem Piotrem Gesslerem, dali życie Larze. Restauratorka wspomina, że kiedy urodziła córkę, również nie było jej łatwo.

- Wielokrotnie byłam poddana próbie… Stałam twarzą w twarz ze śmiercią – albo bezpośrednio, albo był to ktoś mi bliski. Wiele razy się udało. Cud! Radość, ale też poczułam stratę. Raz ponad matczyne siły. Potem kolejna próba… poród Lary – był bardzo ciężki. Cesarka trwała 5 godzin. To była jedna z tych chwil, kiedy padło pytanie ostateczne – kogo ratować? Oczywiście, odpowiedz jedna. Córkę. - wspomina.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Były szef PKW nie ma wątpliwości. Czeka nas ogromne zamieszanie po wyborach, protesty nieuniknione

Dziś Lara Gessler oczekuje własnego dzieciątka. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami 30 kwietnia, za pomocą swojego profilu na Instagramie. Młoda mama ma już spory brzuszek, więc najprawdopodobniej rozwiązania możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz wszystko przewidział, co będzie dalej?
  2. Tuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dość;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł