Magda Gessler ostro zaatakowała Edytę Górniak. Poszło o słowa piosenkarki na temat koronawirusa

Magda Gessler do Edyty Górniak
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 06.03.2020. 10-lecie programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler. N/z: Magda Gessler
Autor Klaudia Gaicka13.11.2020

Restauratorka Magda Gessler nie szczędziła ostrych słów Edycie Górniak, która nie wierzy w pandemię koronawirusa i uważa, że w szpitalu nie leżą pacjenci, tylko statyści. Jej wypowiedzi stają się coraz bardziej oderwane od rzeczywistości.

Restauratorka Magda Gessler znana jest przez miliony Polaków. Nie tylko jej lokale budzą podziw, lecz także jej programy regularnie zbierają przed telewizorami całe rzesze fanów. Przede wszystkim polska ikona kulinarnego świata, ale również pisarka, malarka i felietonistka.

Magda Gessler, oprócz swojego talentu do działań powiązanych z branżą gastronomiczną, posiada także wykształcenie wyższe. To właśnie ono zapewne między innymi nie pozwoliło jej przejść obojętnie obok takich słów celebrytki Edyty Górniak. Nie da się ukryć, że piosenkarka coraz bardziej oburza i szokuje nie tylko swoich fanów. Ostatnie jej słowa komentowała młoda, aczkolwiek bardzo utalentowana aktorka Julia Wróblewska.

Awaria w elektrowni atomowej na Białorusi. Litwini masowo kupują jod, czy grozi nam drugi Czarnobyl?Awaria w elektrowni atomowej na Białorusi. Litwini masowo kupują jod, czy grozi nam drugi Czarnobyl?Czytaj dalej

Restauratorka Magda Gessler skomentowała kontrowersyjne wypowiedzi Edyty Górniak

Gwiazdka zeszłych lat już wielokrotnie wypowiadała się na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 lekko mówiąc lekceważąco. Chociaż większość osób traktuje ją z przymrużeniem oka, nie da się ukryć, że jej słowa mają wpływ między innymi na jej fanów. Ostatnimi słowami przeszła samą siebie. Maski ochronne, mające chronić ludzi nazwała „kawałkiem plastiku, który podzielił ludzi". Nie zabrakło także zarzutów, że „światowe układy mające na celu zniszczenie Polski" celowo budzą w społeczeństwie strach przed zarazą. To, co najbardziej szokujące, to teoria, że w szpitalach nie leżą tak naprawdę chorzy i umierający pacjenci, tylko statyści.

- Fałszujesz koleżanko! - napisała do niej Gessler i zamieściła takie hasztagi jak: „ignorantka”, „wiedza” czy „inteligencja”.

- Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID - napisano w jednym z komentarzy.

Dzisiaj grzeje: 1.Rada Koalicji Zjednoczonej Prawicy podjęła decyzję. Dotyczy twardego lockdownu w Polsce
2.Owczarek własnym ciałem bronił pana przed włamywaczami. Zapłacił wysoką cenę
3.Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragedi

Ekspert wyjawił prawdę o testach na koronawirusa. W Polsce jest z nimi poważny problemEkspert wyjawił prawdę o testach na koronawirusa. W Polsce jest z nimi poważny problemCzytaj dalej

Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Jak można było się spodziewać, nie podeszła do tematu poważnie.

- Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety. Są mega [...] Oops… słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony - odpowiedziała.

Magda Gessler odpowiedziała jedynie, aby ta nie traktowała jej słów jako hejt. Wyjaśniła, że takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim.

- Brak szacunku dla chorych na covid i personelu medycznego jest nieludzki i głupi - podsumowała Gessler.

Objawy chorób serca widoczne gołym okiem. Nawet niewielkie zmiany mogą być dla nas arcyważną informacjąObjawy chorób serca widoczne gołym okiem. Nawet niewielkie zmiany mogą być dla nas arcyważną informacjąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli chcesz wysłać prezent na święta, lepiej się spiesz. Poczta Polska podała dwie ważne daty
  2. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Dziewczyna reprezentanta Polski szokuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  7. Właściciel mieszkania spalonego podczas marszu zabrał głos. Mocne słowa w kierunku narodowców

Następny artykuł