Magda Gessler: choroba
Facebook_Magda_Gessler
Autor Damian Witoń - 21 Sierpnia 2020

Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Magda Gessler jest bez wątpienia najpopularniejszą restauratorką w naszym kraju. Ostatnio podzieliła się z fanami wzruszającym wyznaniem., które powinno uciszyć prześmiewcze komentarze. Okazuje się, że jest ciężko chora.

Magda Gessler często spotyka się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu. Ludzie ukryci za zasłoną internetu bezkarnie obrażają słynną restauratorkę, wyśmiewając jej charakterystyczne cechy. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę, że często za wyglądem drugiego człowieka stoją ciężkie choroby. Dokładnie tak jest w przypadku Magdy Gessler, która podzieliła się wzruszającym wyznaniem.

Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobaćZaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobaćCzytaj dalej


Magda Gessler jest ciężko chora. Wzruszające wyznanie restauratorki powinien przemyśleć każdy, kto wcześniej drwił z jej wyglądu

-Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje - mówi Magda Gessler w wywiadzie z “Faktem”

Magda Gessler jest w Polsce bardzo dobrze rozpoznawalną osobą. Przyczynił się do tego głównie program “Kuchenne rewolucje”, który prowadzi. Restauratorka jeździ w nim po całym kraju i ratuje upadające lokale gastronomiczne, dbając o podniesienie jakości potraw, które serwują. Sława niesie za sobą wiele korzyści, ale nie jest pozbawiona wad. Jedną z nich jest bez wątpienia wystawienie się na niezbyt pochlebne komentarze widzów. Wiele osób śmiało się z wyglądu Magdy Gessler, twierdząc, że robi dziwne miny na zdjęciach.


Okazuje się jednak, że duży wpływ ma na to ciężkie schorzenie, jakim jest paraliż nerwu trójdzielnego. Choroba prowadzi do dysfunkcji mięśni twarzowych, przez co pacjenci często nie są w stanie zmarszczyć czoła, uśmiechać się, unosić brwi, zagwizdać, czy nawet zamknąć oka. W niektórych przypadkach dochodzi również do zaburzeń wydzielania śliny i łez, a także czucia w obrębie twarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. Płacenie kartą nie będzie wyglądało już tak samo. UE zmieni zasady


Leczenie paraliżu nerwu twarzowego uzależnione jest od konkretnej przyczyny schorzenia. Jak podaje portal poradnikzdrowie.pl, w jego trakcie często podaje się glikokortykosteroidy. W niektórych przypadkach konieczne jest leczenie zabiegowe, po którym następuje długa rehabilitacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  5. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
  6. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł