Magdalena Ogórek trafiła do szpitala
youtube.com/Telewizja Republika
Autor Barbara Bujar - 26 Września 2020

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Zrozpaczona prosi wszystkich o modlitwę, co się dzieje?

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis oraz zdjęcie, na którym widać, że trzyma w ręku różaniec. Poprosiła fanów o modlitwę. W jednym z wywiadów zdradziła szczegóły swojego stanu zdrowia i dalszych planów zawodowych. Podziękowała też za wsparcie i wszystkie życzenia.

Magdalena Ogórek to jedna z kobiet, która popularność zdobyła dzięki swojej działalności politycznej. Po przegranych wyborach prezydenckich w 2015 roku kobieta zaangażowała się w życie medialne i od tego czasu systematycznie pojawia się na wizji jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Widzowie mogą znać ją między innymi z takich programów jak: "Studio Polska", "W kontrze", "Minęła dwudziesta" czy "O co chodzi". Dzięki swojej wieloletniej pracy Ogórek zyskała mnóstwo fanów. Wczoraj wszyscy zamarli, gdy zobaczyli jej zdjęcie z różańcem.

Nie pomogły kolejne apele. Zrozpaczeni dyrektorzy szkół boją się, co stanie się z dziećmiNie pomogły kolejne apele. Zrozpaczeni dyrektorzy szkół boją się, co stanie się z dziećmiCzytaj dalej

Magdalena Ogórek o pobycie w szpitalu

Magdalena Ogórek nie zwalnia tempa. Od 2015 roku, kiedy reprezentowała SLD w wyborach prezydenckich, cały czas pracuje na najwyższych obrotach. Swoją działalnością regularnie dzieli się także w mediach społecznościowych. Zdjęcie zamieszczone przez nią wczoraj na Twitterze nie miało jednak nic wspólnego z pracą. Dziennikarka poinformowała swoich obserwatorów, że trafiła do szpitala.

- Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, "poodpoczywam", jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę – z góry wdzięczna - napisała Ogórek.

Prezenterka od razu spotkała się ze wsparciem i licznymi życzeniami powrotu do zdrowia. Fani informowali, że trzymają za nią kciuki i cieszą się, że jej pobyt w szpitalu nie był długi. Po powrocie do domu Magdalena Ogórek postanowiła zdradzić kilka szczegółów na temat tego niefortunnego zdarzenia. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w trakcie rozmowy z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

- Jak to w życiu, mam trochę cięższy czas i myślę sobie, że to się wszystko kumuluje. Od kampanii prezydenckiej w 2015 r. pracuję bez wytchnienia. Od tamtego czasu wydałam książkę, a teraz jestem w trakcie pisania drugiej - wyznała.

Magdalena Ogórek przyznała też, że w szpitalu mogła liczyć na doskonałą opieką. Siły dodawali jej także fani, którym później podziękowała za życzenia i słowa wsparcia. Teraz jedynym, o czym musi pamiętać to odrobina spokoju, który przyda jej się w szybkim powrocie do zdrowia. Najbliższe wydanie programu "O co chodzi" wyjątkowo ma poprowadzić za nią ktoś inny.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważny wypadek aktora z "Na Wspólnej". Jest w szpitalu, konieczna będzie skomplikowana operacja
2.500 plus z nowymi zasadami. Ominiesz jedną rzecz, a będziesz mógł stracić pieniądze
3.Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?

- Myślę, że dużo spokoju mi się teraz przyda i to chyba na tyle, bo widzów i sympatyków mam wspaniałych. Trafiłam na fantastycznych ratowników medycznych. Wszyscy mnie otoczyli opieką, dzięki czemu czułam się bezpiecznie - dodała Ogórek cytowana przez WP Gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Radykalna decyzja rządu, "pełna mobilizacja". Polski ambasador pilnie apeluje do Polaków za granicą
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało zatrważającą wiadomość. Padł nowy rekord zakażeń, jest komentarz rzecznika resortu
  4. Zniesienie celibatu dla księży. Jesteście za?
  5. Jak w Polsce leczy się COVID-19? Lekarz klinicysta wyznał całą prawdę
  6. Ania wyszła po bułki, a kupiła sok z kiszonej kapusty. Zaczęło się po pierwszym łyku, piła go przez miesiąc, jaki efekt?

Następny artykuł