Małgorzata Kożuchowska zmaga się z chorobą Hashimoto
facebook.com/Małgorzata Kożuchowska
Autor - 4 Marca 2020

Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. W ubiegły wtorek doszło do kolizji z jej udziałem. Zdarzenie miało miejsce w centrum Warszawy. Aktorka straciła panowanie nad kierownicą i zderzyła się z mercedesem. Na szczęście uczestnikom kolizji nic się nie stało. Media donoszą, że zdarzenie mogło być wynikiem jej przemęczenia.

Małgorzata Kożuchowska urodziła się we Wrocławiu, ale wychowała w Toruniu. Aktorstwem zainteresowała w szkole podstawowej. W 1993 roku ukończyła warszawską PWST, a po studiach zaczęła pracę w Teatrze Dramatycznym.

Aktorka znana z seriali takich jak "M jak miłość" czy "Rodzinka.pl" miała w zeszły wtorek kolizję w centrum Warszawy. Doszło do niej późnym wieczorem po godzinie 22:00. "Dobry Tydzień" donosi, że to zdarzenie mogło być wynikiem jej przemęczenia.

Tragiczna śmierć 37-latka. Wszystkiemu winna okazała się rybaTragiczna śmierć 37-latka. Wszystkiemu winna okazała się rybaCzytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska niedawno miała kolizję. Aktorka zmaga się z chorobą Hashimoto

Do kolizji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej doszło na ulicy Książęcej w Warszawie, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Biały jaguar należący do aktorki zderzył się z mercedesem. Według informacji przekazanych przez policję winna kolizji była osoba kierująca jaguarem.

Minione miesiące były dla Małgorzaty Kożuchowskiej niezwykle męczące, jednak aktorka starała się to ukrywać. Gwiazda serialu “Rodzinka.pl” straciła panowanie nad kierownicą i zderzyła się z mercedesem. Na szczęście uczestnikom kolizji nic się nie stało. Małgorzata Kożuchowska dostała mandat i punkty karne. Możliwe, że do wypadku doszło w wyniku choroby aktorki.

Jak podaje portal pomponik.pl, aktorka starała się nie okazywać zdenerwowania. Składając wyjaśnienia, uśmiechała się i serdecznie objęła kierowcę uszkodzonego auta. "Dobry Tydzień" donosi jednak, że zdarzenie może wynikać z przemęczenia Kożuchowskiej.

— Gwiazda, która zmaga się z chorobą Hashimoto, godzi intensywną pracę zawodową z byciem mamą i żoną. Występuje w produkcji za produkcją, bierze udział próbach do spektaklu „Matka Joanna od Aniołów”. Ze względu na nadmiar obowiązków zrezygnowała z funkcji zastępczyni przewodniczącego Związku Artystów Scen Polskich — czytamy w tygodniku.

Dzisiaj grzeje: 1. 3-miesięczny chłopiec trafił do szpitala z wysoką gorączką. Placówka odpowie za jego śmierć

2. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis

Przypomnijmy, iż choroba Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną, która ściśle wiąże się z układem odpornościowym. Przyczyną problemów z tarczycą mogą być czynniki genetyczne oraz stres. Lekarze wciąż badają przyczyny powstawania choroby Hashimoto. Jednym z podstawowych i najczęstszych objawów tej choroby jest właśnie przewlekłe zmęczenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci
  2. Pepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”
  3. Magda Gessler radzi jak chronić się przed wirusami. Jej słowa wywołały falę krytyki
  4. Większość osób od razu wyrzuca skórki po bananach, a to duży błąd. Mają wiele zastosowań
  5. Reanimowali niemowlaka z wirusem RSV. W polskim szpitalu nie ma miejsc, a chorych dzieci przybywa
  6. W aptece już się nie obkupisz. Od dziś resort wprowadza reglamentację leków

Następny artykuł