małżeństwo nie uprawiało seksu przez pół miesiąca
Fot. pixabay.com/ Pexels
Autor Klaudia Gaicka - 2 Czerwca 2020

Żona nie chciała mieć z nim kontaktu przez miesiąc. W ramach zemsty spisał listę jej wymówek i opublikował w internecie

Małżeństwo nie dogadywało się najlepiej już od jakiegoś czasu. Mąż, zamiast sięgnąć po pomoc specjalisty, postanowił wybrać dość nietypowe rozwiązanie. Kiedy wyjechał w podróż służbową, napisał maila do żony, w którym umieścił wszystkie jej wymówki. Nie byłoby to aż tak szokujące, gdyby nie to, że lista wylądowała również w internecie.

Małżeństwo mężczyzny nie było dla niego satysfakcjonujące już od dłuższego. Mówi się, że kryzys związku dwojga ludzi przychodzi prędzej, czy później. Najważniejsze to zorientować się, kiedy nastąpi oraz spróbować go przezwyciężyć. Wielu ludzi decyduje się w tym przypadku na terapię ze specjalistą. Niezależnie od tego, czy obie osoby uczęszczają na terapie indywidualne, czy chodzą wspólnie na terapie małżeńską, jest to krok w dobrym kierunku. Bohater tej historii zdecydowanie mógł wybrać lepsze wyjście.

Polacy coraz częściej dochodzą swoich praw jako pacjenci. Niektóre historie sprawiają, że włos się jeży na głowiePolacy coraz częściej dochodzą swoich praw jako pacjenci. Niektóre historie sprawiają, że włos się jeży na głowieCzytaj dalej

Małżeństwo zaczęło się sypać

Mężczyzna był bardzo niezadowolony ze swojego pożycia małżeńskiego. Zamiast porozmawiać o tym z żoną lub udać się do specjalisty, zdecydował się na krok, który pogrążył w sieci ich oboje.

Ostateczną decyzję podjął, kiedy wyjeżdżał w podróż służbową. Będąc na lotnisku, wrzucił listę do em-maila, wysłał go do swojej żony i opublikował na portalu Reddit.

Udostępnił listę z wymówkami żony odnośnie uprawiania seksu, według tej listy w ciągu półtora miesiąca uprawiali seks trzy razy. Na liście pojawiły się wymówki takie jak: „oglądam serial”, „jestem wykończona”, „Dopiero co wróciłam z siłowni, czuję się obrzydliwie”.

Portal Popularne.pl podaje, że internauci obrali strony. Jak można było się spodziewać, po stronie męża stanęli głównie mężczyźni, a po żony – kobiety. Mężczyźni zwracali uwagę, że mąż mógł już odczuwać ogromną frustrację w związku z ciągłymi wymówkami, kobiety były oburzone sposobem, w jaki postanowił załatwić sprawę, upokarzając tym samym swoją żonę.

Doszło do tego, że jedna z czytelniczek portalu o nicku Funny Sister stworzyła wersję listy z punktu wydarzeń żony. I takim sposobem, przedstawiła ciekawe odwrotny punkt widzenia wersji wydarzeń. Na argument o oglądaniu serialu, powstał powód żony „Oglądam serial, ale zostało tylko 5 minut do końca. Chrapał, zanim skończyłam”. Naprzeciw wymówki dotyczącej wyczerpania, autorka umieściła „Cały dzień harowałam, podałam mu obiad i posprzątałam kuchnię. On oglądał mecz i pił piwo”.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy świadczące o przeciążeniu wątroby. Nie wolno ich lekceważyć

2. Dostałeś podobnego SMS-a? Jesteś w niebezpieczeństwie, CERT Polska ostrzega

Choć sprawa dyskusyjna, bez wątpienia sposób jej załatwienia pozostawia wiele do życzenia. W momencie, kiedy mamy z czymś problem, spróbujmy porozmawiać z drugą połówką, a jeśli to nie przyniesie efektu, zaproponujmy wspólne zgłoszenie się do specjalisty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pani Dorota podjęła cudowną decyzję dla ciebie i wszystkich. Zaprasza każdego, otworzyła pole truskawek
  2. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Nie miała pojęcia, że widzi tatę po raz ostatni
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Najbardziej luksusowy towar tego lata?

Następny artykuł