Przeżyli ze sobą 53 lata. Kiedy umierali, trzymali się za ręce
youtube.com/WFAA
Autor Barbara Bujar - 2 Lipca 2020

Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Małżeństwo przeżyło ze sobą 53 lata. Na początku czerwca u obojga wykryto koronawirusa. 80-letnia Betty i 79-letni Curtis trafili do szpitala. Niestety z chorobą nie udało się wygrać. Dzięki uprzejmości personelu medycznego ostatnie chwile udało im się spędzić razem. Zmarli tego samego dnia, a w chwili śmierci trzymali się za ręce.

Betty i Curtis Tarpley'owie przez 53 lata tworzyli niesamowicie zgrany duet. Jak podaje portal ofeminin.pl, para poznała się już w szkole, potem wzięła ślub, zamieszkała w Kalifornii i wychowała dwoje dzieci. Przez całe życie Betty i Curtis darzyli się wzajemnie ogromnym uczuciem. Udowodnili to nawet w dniu swojej śmierci, kiedy na sali szpitalnej trzymali się za ręce.

Ministerstwo Zdrowia wprowadziło poważne zmiany. Zapadła ważna decyzjaMinisterstwo Zdrowia wprowadziło poważne zmiany. Zapadła ważna decyzjaCzytaj dalej

Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Nie opuścili się do ostatniej chwili, podczas której trzymali się za ręce

80-letnia Betty zaczęła skarżyć się na złe samopoczucie i 9 czerwca trafiła z tego powodu do Szpitala Metodystów w Teksasie. Dwa dni później do tej samej placówki przyjęto jej 79-letniego męża. U każdego z nich lekarze zdiagnozowali zakażenie COVID-19. Nawet w takiej chwili małżonkowie nie wyobrażali sobie tego, że mogliby przebywać osobno. Z opowieści ich syna wynika, że pielęgniarki umożliwiały im kontakt, przewożąc Curtisa do sali jego żony.

Pewnego dnia stan zdrowotny kobiety zaczął się znacznie pogarszać. Z tego względu personel szpitala pozwolił nawet na spotkanie rodziców z ich dziećmi. Szybko okazało się, że Betty nie pozostało już wiele czasu. Po usłyszeniu tej informacji na zdrowiu podupadł także jej mąż. To były ich ostatnie chwile.

Miłość jaką okazywali sobie starsi małżonkowie wzruszała wszystkich pracowników placówki. Kiedy było już wiadomo, że ich organizmy nie poradzą sobie z chorobą, jeden z pielęgniarzy, Blake Throne, wpadł na pomysł, aby położyć ich obok siebie. Dzięki temu małżonkowie mogli pozostać przy sobie do końca. 18 czerwca mężczyzna widząc, jak bardzo są słabi, wziął dłoń Curtisa i położył ją na dłoni jego żony. Chwilę potem Betty odeszła.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Rząd rozda 31 mln złotych. Ponad 9 tys. Polaków już otrzymało rekompensaty, też możesz być jednym z nich

Curtis nie przeżył długo bez swojej żony. Zmarł niecałą godzinę po niej. Rozżalony śmiercią rodziców 52-letni Tim Tarpley złożył serdeczne podziękowania personelowi szpitala, który jego zdaniem zachował się wyrozumiale, a przy tym otoczył małżeństwo ogromna troską i wsparciem. Zarażony przez rodziców mężczyzna został skierowany na kwarantannę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach

Następny artykuł