Mam talent: wypadek jednego z jurorów
pixabay
Autor Barbara Bujar - 12 Sierpnia 2020

Poważny wypadek popularnego jurora "Mam Talent". Jest w szpitalu, konieczna była pilna operacja

"Mam Talent" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, który doczekał się kilkudziesięciu wersji emitowanych na całym świecie. Do najbardziej rozpoznawalnych odsłon show należy format brytyjski. Niestety, do jego fanów dotarła wstrząsająca wiadomość. Juror "Britain's got talent" Simon Cowell miał poważny wypadek, w wyniku którego złamał kręgosłup. W mediach społecznościowych zamieścił specjalny wpis.

"Mam Talent" po raz pierwszy został wyemitowany w Polsce w 2008 roku i od razu zjednał sobie rzesze fanów, które co tydzień zasiadały na widowni lub przed telewizorami. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Got Talent", który z biegiem czasu zyskał popularność na całym świecie. Niestety, zagraniczne media poinformowały niedawno, że nowe odcinki brytyjskiej wersji odbędą się bez udziału jednego z uwielbianych jurorów. Simon Cowell nie wystąpi w nich ze względu na poważny stan swojego zdrowia. W sobotnie popołudnie juror uległ poważnemu wypadkowi. Konieczna była operacja.

Kancelaria premiera przekazała ważną wiadomość. Każdy powinien się zastosowaćKancelaria premiera przekazała ważną wiadomość. Każdy powinien się zastosowaćCzytaj dalej

Poważny wypadek jurora brytyjskiego "Mam Talent". Simon Cowell przeszedł poważną operację i zwrócił się do swoich fanów

Simon Cowell od 2007 roku zasiada na miejscu jurora "Britain's Got Talent". Dodatkowo w 2016 roku dołączył do obsady amerykańskiej wersji show, gdzie również pomaga w łowieniu największych talentów. Cowell znany jest także z "Pop Idola", "American Idola" czy "X-Factora". Dziś fani wszystkich produkcji mocno trzymają za niego kciuki i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. W sobotę mężczyzna w poważnym stanie trafił do szpitala.

Jak informuje portal webniusy.pl, do fatalnego wypadku doszło w sobotnie popołudnie. Simon Cowell zaplanował wtedy swoją pierwszą przejażdżkę rowerem elektrycznym. Niestety, podczas testowania nowego sprzętu mężczyzna upadł, w wyniku czego złamał sobie kręgosłup. Dzięki temu, że zdarzenie miało miejsce niedaleko domu, na dziedzińcu w Malibu w Kalifornii, rodzina mogła od razu zareagować. Juror popularnego show trafił do szpitala.

Simon Cowell przeszedł kilkugodzinną operację, podczas której lekarze umieścili w jego ciele metalowy pręt. Z informacji podanych przez Onet wiemy, że mężczyzna czuje się już dobrze, jednak w dalszym ciągu pozostaje w szpitalu pod opieką lekarzy. Te wiadomości miał potwierdzić jego producent.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. GW: Rząd chce sprzedawać lasy. Grunty mają trafić pod zabudowę deweloperów

Według lekarzy juror miał dużo szczęścia, ponieważ uraz był bardzo poważny. Mając tego świadomość, mężczyzna wie, że nie weźmie udziału w najnowszych odcikach nowego sezonu "Mam talent". Nie zostawił jednak swoich fanów bez żadnej wiadomości. Zwrócił się do nich z podziękowaniem i krótkim ostrzeżeniem.

- Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielu liczyło, że powstanie w tym roku. Oficjalnie potwierdzili, budowa jest opóźniona
  2. Emerytura dla pewnej grupy Polek i Polaków będzie znacznie wyższa. Decyzja zapadła, przedstawiamy szczegóły
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł