Mama wyrzuciła swoje dziecko przez okno. Chciała uratować mu życie
fot. pixabay.com/jarmoluk
Autor Barbara Bujar - 8 Czerwca 2020

Matka wyrzuciła noworodka przez okno. Uratowała córce życie

Mama małej Keany wyrzuciła ją przez okno. Chciała w ten sposób uratować ją przed płomieniami, które szalały w ich domu. Dziewczynka przeżyła, ale lekarze mówią o cudzie. Jej mama zginęła na miejscu. W mieście, w którym doszło do tego tragicznego wypadku, wszyscy mówią o kobiecie jak o bohaterce.

Shelby Ann Carter miała zaledwie 21 lat. Portal popularne.pl podaje, że młoda mama bardzo kochała swoją córeczkę, a macierzyństwo od zawsze był jej wielkim marzeniem. Niestety nie było jej dane się nim nacieszyć. Kilka dni po porodzie, w ich domu rozpętał się śmiertelny pożar, podczas którego Shelby udowodniła, jak wielka jest jej miłość do dziecka.

Shelby mieszkała z małą Keaną, mamą i swoim partnerem w drewnianym domu w Wyoming. W dniu, w którym wybuchł pożar, w środku znajdowała się tylko ona i jej córka. Według podanych informacji, dziewczynka miała wtedy 12 dni.

Dzisiaj skończyłaby 69 lat. Straszna choroba zabrała jedną z najwybitniejszych polskich wokalistekDzisiaj skończyłaby 69 lat. Straszna choroba zabrała jedną z najwybitniejszych polskich wokalistekCzytaj dalej

Mama, która uratowała swoje dziecko, zginęła w pożarze

Dom był drewniany, co ułatwiło rozprzestrzenianie się płomieni. Kiedy Shelby je zobaczyła, musiała być przerażona. Z całych sił chciała ratować życie swojego dziecka, jednak ogień odciął jej wszystkie możliwe drogi ucieczki. Nie zastanawiając się długo, Shelby włożyła Keanę do fotelika samochodowego. Następnie zapięła jej wszystkie pasy bezpieczeństwa i wyrzuciła noworodka przez okno, znajdujące się na drugim piętrze. Dziewczynkę znaleźli strażacy, którzy przyjechali na miejsce, by ugasić pożar.

Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczynka przeżyła. Nie doznała też większych obrażeń, co ocenili lekarze ze szpitala, do którego trafiła. Miejscowa policja stwierdziła natomiast, że to, co się stało to prawdziwy cud. Uznanie trafiło także w kierunku mamy Keany, która pomimo przerażającej sytuacji podjęła bardzo odważną i zarazem przytomną decyzję.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Ile zarabia kasjer w Biedronce, a ile w Lidlu? Ujawniamy kwoty wypłat w największych sieciach

Niestety w pożarze nie udało się ocalić matki dziecka. Ciało Shelby zostało znalezione przez strażaków. Okazało się, że kobieta udusiła się dymem. Mieszkańcy Wyoming byli wstrząśnięci sytuacją, ich zdaniem 21-latka została bohaterką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakrwawiona kobieta leżała w śmietniku. Chwilę wcześniej urodziła dziecko. Straszne
  2. Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  3. Andrzej Duda usłyszał z tłumu obraźliwy okrzyk. Nie wytrzymał, musiał odpowiedzieć
  4. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  5. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  6. Poważny wypadek Marcina Gortata. Na pomoc czekał bardzo długo
  7. Klemens Murańka rozłożył nas na łopatki. Skoczek narciarski chce sponsoringu od...Tadeusza Rydzyka (WIDEO)

Następny artykuł