mama nastolatka ostrzega
fot. https://unsplash.com/ Andreas Haslinger
Autor Natalia Niewczas - 8 Września 2020

15-latek usnął na ładowarce. Jego mama przekazała ważne ostrzeżenie

Mama tego chłopaka, podobnie jak on sam, doznała niebywałego szoku. Rodzina nie spodziewała się, że w ich domu dojdzie do niespodziewanego wypadku z ładowarką w roli głównej. Teraz kobieta ostrzega wszystkich rodziców - z urządzeniami podłączonymi do prądu nigdy nie ma żartów.

Mama 15-letniego Coltona postanowiła zrelacjonować internautom to, co niedawno przytrafiło się jej synowi. W centrum sprawy jest telefon komórkowy - gadżet, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Nastolatek ładował urządzenie na następny dzień w szkole. W nocy ładowarka nagle wybuchła.

Często śpisz na boku z podkulonymi nogami? Nie jest to dobry pomysłCzęsto śpisz na boku z podkulonymi nogami? Nie jest to dobry pomysłCzytaj dalej

Mama Coltona ostrzega innych rodziców

Mama Coltona, Shari, opisała całe zdarzenie na Facebooku. Wszystko zaczęło się od tego, że 15-letni chłopak podłączył swój telefon do ładowarki. Jak sam relacjonuje, potrzebował urządzenia na nadchodzący dzień w szkole. W środku nocy obudził go wybuch.

Według doniesień portalu parenting.pl nieświadomy zagrożenia Colton zasnął na ładowarce. Po drugiej w nocy ze snu wyrwał go hałas, nastolatek spadł na podłogę. Szybko zorientował się, że jego pościel płonie.

Chłopak zareagował natychmiast, szybko ugasił płomienie gołymi rękami, chwycił ładowarkę i czym prędzej wrzucił ją do toalety. Po tym zaalarmował swojego tatę.

- Colton obudził mnie w panice i powiedział, że udało mu się ugasić pożar. Zaskoczyło mnie to. Potem powiedział, że jest wszystko w porządku, ale jest trochę ranny. Gorące kawałeczki metalu w zasadzie spaliły dolną część jego pleców. Gdy poszedłem do jego pokoju, okazało się, że to była całkiem niezła eksplozja - opisuje Andrew Pingree.


Przez wybuch ładowarki Colton doznał rozległego oparzenia drugiego stopnia na plecach, szkody sięgnęły także ramienia nastolatka. Jak mówi Colton, ból pojawił się dopiero wtedy, gdy emocje wywołane niespodziewanym zdarzeniem zaczęły opadać.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2.Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł

Po obrażeniach ciała wkrótce zostanie tylko wspomnienie. Mama Coltona ma jednak nadzieję, że o tym, co spotkało jej syna, nie zapomną tak łatwo internauci. Chce, by historia jej dziecka stanowiła dla innych przestrogę.

- Nie ładuj urządzeń elektrycznych w łóżku podczas snu. Po prostu trzymaj je z dala od siebie, w miejscu, które nie jest łatwe do podpalenia – apeluje kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała Polska łączy się w bólu, potwierdziły się najgorsze wizje. Zidentyfikowano zwłoki, do końca mieli nadzieję
  2. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Amanda poszła z maleńką córką do sklepu. W kolejce usłyszała, jak nieznajoma każe dziewczynce pożegnać się z mamą

Następny artykuł