Mama wyczuła chorobę
unsplash.com/ JESHOOTS.COM
Autor Klaudia Gaicka - 13 Września 2020

Mama wyczuła, że jej córka dziwnie pachnie. Był to pierwszy objaw groźnej choroby

Mama 9-latki pewnego dnia poczuła, że ciało jej córki dziwnie pachnie. Zapach ten znała z przeszłości, dzięki temu Kaiann została szczegółowo przebadana i uzyskała diagnozę. Lekarze byli w szoku. Gdyby nie matka, pewnie dalej by nie wiedzieli.

Mama 9-latki dokonała pewnego dnia dziwnego odkrycia. Nie spodziewała się, że to, co udało jej się zaobserwować, może świadczyć o tak groźnej chorobie. Kobieta wyczuła nowotwór swojej córki już kilka tygodni przed diagnozą.

Papież Franciszek wywołał burzę swoimi słowami. Niektórzy uważają je za szpilkę wbitą w Kościół katolickiPapież Franciszek wywołał burzę swoimi słowami. Niektórzy uważają je za szpilkę wbitą w Kościół katolickiCzytaj dalej

Mama dziewczynki rozpoznała chorobę po jej zapachu. Dzięki temu udało się szybciej zdiagnozować 9-latkę

Jak podaje portal Parenting.pl, Kaiann McAllister miała zaledwie 9 lat, kiedy wykryto u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Ten rzadki rodzaj nowotwór diagnozowany jest najczęściej u dzieci. Historia tego, w jaki sposób wykryto chorobę, szokuje nawet lekarzy.

- Zapach ciała Kaiann przypominał zapach staruszki chorej na raka, którą się opiekowałam. Byłam wręcz pewna, że moja córka zachorowała – opowiadała mama dziewczynki Sharon dla Daily Record.

Mama dziewczynki praktycznie od razu rozpoczęła jej szczegółowe badania. Niestety okazało się, że miała rację. U 9-latki zdiagnozowano ciężką chorobę. To był dopiero początek ich ciężkiej drogi.

- Kaiann bardzo źle znosiła początek leczenia, szczególnie chemioterapię. Miała skrzepy w płucach i mózgu. Potrzebowała wtedy całodobowej opieki - mówiła mama dziewczynki.

Rodzice 9-latki zaobserwowali u niej zaburzenia pamięci. Objawiały się one między innymi problemami z prawidłową pisownią. Było to dla nich znaczące, ponieważ nigdy wcześniej dziewczynka nie miała problemów z ortografią.

- Często tez wpada w złość, która jest efektem traumy związanej z leczeniem. Straciła zdolność chodzenia i musiała przez wiele miesięcy korzystać z wózka inwalidzkiego i ponownie uczyć się chodzić. Nie ma refleksu. Nie mogła też jeść przez wiele tygodni, ponieważ jej usta były zbyt obolałe i pełne stanów zapalnych – wspomina Sharon.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 5-letnia Lilianka z Troszyna. Wszyscy myśleli, że ma zwykłą "jelitówkę", prawda okazała się jednak straszniejsza
2.Kaucja za opakowania po napojach sposobem na ekologię i oszczędność. Nowy system nie wymagałby paragonów

Dziewczynka wciąż dzielnie walczy z nowotworem. Jej mama postanowiła udokumentować tę walkę i umieścić ją w social media. Zdjęcia są bardzo realistyczne, widać na nich 9-latkę, która naprawdę cierpi.

Mamy nadzieję, że małej Kaiann uda się pokonać chorobę i wrócić do pełni zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. W piosence dla dzieci ukryty jest przepis na ciasto ze śliwkami. Jest podobno najlepsze na świecie

Następny artykuł