Wypadek, w którym zginęła mama w ciąży i trójka jej dzieci
pixabay.com/maxmann
Autor Barbara Bujar - 17 Czerwca 2020

Mama w ciąży i trójka dzieci zginęli w tragicznym wypadku. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi wiele osób

Mama w ciąży prowadziła samochód, w którym oprócz niej znajdowało się troje dzieci. W pewnym momencie rodzina zderzyła się z innym pojazdem, którym kierował młody mężczyzna. Przyczyną wypadku okazała się być prosta czynność, na którą podczas jazdy decyduje się wielu kierowców. Tym razem doprowadziła ona do śmierci matki i wszystkich jej dzieci.

Do tragicznego wypadku doszło w Stanach Zjednoczonych. Wielodzietna i kochająca się rodzina mieszkała w Beacher w stanie Illinois. No co dzień rodzice i ich trzej synowie wiedli spokojne i beztroskie życie. Szczęścia dodawała im świadomość tego, że już niedługo powitają na świecie kolejnego członka rodziny. Mama Lindsay spodziewała się bowiem czwartego dziecka. Nikt nie spodziewał się, że ich sielanka zostanie zburzona w jednej chwili, a mąż i ojciec, Edward Schmidt, już nigdy więcej nie zobaczy swoich najbliższych.

Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniuKamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniuCzytaj dalej

Prosta czynność doprowadziła do tragicznego wypadku. Zginęła mama i wszystkie jej dzieci

Fatalny dzień dla rodziny nadszedł wraz z początkiem wakacji. Mama oraz jej synowie, którzy kolejno liczyli 6 lat, 4 lata i rok, jak zwykle korzystali ze wspólnie spędzonego czasu. Już za moment miało się to zmienić, ponieważ dwoje najstarszych dzieci miało tego dnia rozpocząć zajęcia w szkole wakacyjnej. W tym celu wszyscy wyruszyli w podróż samochodem, aby chłopcy nie spóźnili się na spotkanie.

Jazda samochodem nie trwała długo i skończyła się dla rodziny ogromną tragedią. Chwilę po wyruszeniu spod domu pojazd, który prowadziła ciężarna mama, zderzył się z autem kierowanym przez 25-letniego mężczyznę. Powód wypadku okazał się niewyobrażalny. Przez niedopuszczalną czynność, na którą podczas jazdy zdecydował się młody kierowca, Edward stracił żonę i wszystkie swoje dzieci. Roczny Caleb zginął na miejscu, a pozostali, Lindsay, Owen i Weston, zmarli na stole operacyjnym w szpitalu, do którego trafili. Życie męża i ojca runęło w jednym momencie.

Dzisiaj grzeje: 1. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

2. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Śmierci rodziny winny jest 25-latek, który dopuścił się złamania przepisów drogowych. Podczas drogi mężczyzna postanowił napisać wiadomość SMS. Czynność rozproszyła go do tego stopnia, że nie zauważył postawionego przy ulicy znaku STOP i uderzył rozpędzonym pojazdem w samochód Lindsay. Jego nieodpowiedzialne zachowanie pozbawiło Edwarda Schmidta jego ukochanej rodziny.

Źródło: Podaj To

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. "Może rozwód?". Gwiazda programu TVN interweniuje u Agaty Dudy
  3. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  4. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  5. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony

Następny artykuł