mama zostawiła synowi wiadomość
unsplash.com/Nathan Dumlao
Autor Natalia Niewczas - 20 Września 2020

17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość

Mama tego dziecka może nie doczekać kolejnych urodzin pociechy. Jej organizm codziennie wyniszcza wyjątkowo niebezpieczna choroba onkologiczna. Młoda kobieta nie wie, jak długo przyjdzie jej cieszyć się obecnością synka. Wiadomość, którą dla niego zostawiła, chwyta za serce.

Mama poświęciła mu wszystko - to właśnie syn motywuje ją do codziennej walki z rakiem. Gdy Rhianna Truman usłyszała diagnozę, miała zaledwie 17 lat. Wie, że każdy kolejny dzień może być dla niej ostatnim. Napisana przez nią wzruszająca wiadomość nie pozostawia żadnych wątpliwości: syn to cały jej świat.

Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznejNowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznejCzytaj dalej

Umierająca mama zostawiła wzruszającą wiadomość

Zanim Rhianna dowiedziała się, że zostanie mamą, musiała zmierzyć się z postawioną przez lekarzy diagnozą. Historia choroby nastolatki z Nowej Zelandii miała swój początek w 2012 roku, właśnie wtedy w jej organizmie wykryto niszczycielską obecność raka kości.

Jak podaje portal webniusy.com, Rhianna przeszła specjalistyczne leczenie i zdołała powrócić do zdrowia. Niestety, choroba zaatakowała ponownie już po kilku latach. 2015 rok przyniósł kolejne okrutne nowiny - tym razem złośliwa zmiana zajęła płuca dziewczyny. Niedługo po tym wyszło na jaw, że pacjentka spodziewa się dziecka.

Choć zarówno lekarze, jak i rodzina namawiała Rhiannę na dokonanie aborcji, młoda kobieta odrzuciła taki scenariusz. Co więcej, postanowiła zrezygnować z dalszego leczenia, by dodatkowo nie zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Przez cały czas walczyła nie tylko z chorobą, ale i nawracającym lękiem. Obawiała się, że najgorsze nadejdzie szybciej, niż sądzi.

Ostatecznie Rhianna urodziła zdrowego syna, który natychmiast zawładnął jej sercem. Ponieważ wie, że jej dni są policzone, postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy, aby nie zostawiać dziecka bez środków do życia, co jej potwierdza wzruszająca wiadomość.

Dzisiaj grzeje: 1. Wydano nowe zalecenia dotyczące koronawirusa. Kogo dotyczą?
2.Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
3.Naukowcy z Czech stwierdzili nowy objaw koronawirusa. Bardzo łatwo pomylić go z innymi chorobami

- Nie robię tego dla siebie. Chcę by życie moje i synka trwało jak najdłużej i było najszczęśliwsze. Będę się o to starać. Mój syn jest dla mnie wszystkim, jest dla mnie więcej niż całym światem. Bycie mamą to wspaniałe uczucie i to dla niego wciąż tutaj jestem - napisała młoda mama.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcja
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Papież Franciszek ma bardzo pilny apel do lekarzy. Prosi ich, aby pamiętali o jednej, arcyważnej rzeczy
  4. Niszczy tarczycę po cichu. Objawów tej choroby nie wolno ignorować
  5. Jak odróżnić COVID-19 od innych chorób? Zdaniem ekspertów istotna jest kolejność występowania objawów
  6. Słowa Gessler już okrzyknęli bzdurą roku. Zaczęło się od zdjęcia ciążowego brzucha córki, matki nie pozostawiły na niej suchej nitki

Następny artykuł