Prawdziwe przyczyny śmierci Marii Czubaszek są zupełnie inne. Ujawniono z czym naprawdę się zmagała, smutne

Maria Czubaszek
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 16.05.2015 WARSZAWSKIE TARGI KSIAZKI N/Z: MARIA CZUBASZEK
Autor Natalia Niewczas12.10.2020

Maria Czubaszek to powszechnie znana i szanowana dziennikarka. Otwierała ludzkie oczy i serca, do czego przyczynił się między innymi jej nietuzinkowy styl bycia. Wielu fanów pisarki do dziś sądzi, że do jej śmierci przyczyniło się uzależnienie - prawda okazała się zupełnie inna.

Maria Czubaszek odeszła dnia 12 maja 2016 roku. Jak podawały media, przyczyną zgonu było uzależnienie. Ostatnio na jaw wyszły zaskakujące fakty dotyczące śmierci pisarki. Słowa męża Marii Czubaszek potwierdzają, że kobieta zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem.

Odeszła zapomniana, była ogromną gwiazdą Polsatu. Zmagała się z bardzo ciężką chorobą, walczyła do końcaOdeszła zapomniana, była ogromną gwiazdą Polsatu. Zmagała się z bardzo ciężką chorobą, walczyła do końcaCzytaj dalej


Maria Czubaszek borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi


O zdrowotnych problemach Marii Czubaszek opowiedział jej mąż, wdowiec Wojciech Karolak. Jak relacjonuje mężczyzna na łamach książki pod tytułem “Małżeństwo doskonałe. Czy ty wiesz, że ja cię kocham?”, martwiła go niezwykle szczupła sylwetka żony. Doszło do tego, że namawiał ją, by więcej jadła.


- Nieraz przychodziła pokazać, że coś sobie kupiła. Z jednej strony podobało mi się, ale z drugiej te ciuszki, zawieszone na jej smukłej figurce, wyglądały jak dziecinne. Prosiłem więc, żeby zaczęła jeść, bo po prostu traci siły. I żeby jakoś obrzydzić jej tę szczupłość, mówiłem: «Pończochy masz luźne. Zobacz, jak to wygląda». Tak naprawdę mi to nie przeszkadzało, ale chciałem przemówić jej do rozsądku. A ona na to: «Coś ty! Przecież ja jestem strasznie gruba!». Myślę, że z kultu szczupłości, jaki teraz panuje. A odkąd zaczęła pokazywać się w telewizji, gdzie kamera dodaje kilka kilogramów, to pewnie wpadła w panikę - przytacza Wojciech Karolak.

W rozmowie z Krystyną Pytlakowską mąż Marii Czubaszek przyznaje, że organizm jego małżonki był po prostu wycieńczony. Tłumaczy, że dziennikarce brakowało sił i odporności, cierpiała również z powodu problemów z układem krążenia. Nie były to jedyne problemy zdrowotne pisarki. Wielokrotnie rezygnowała ze spożycia poszczególnych posiłków. Wobec powyższego istnieje podejrzenie, że kobieta borykała się także z zaburzeniami odżywiania.

Dzisiaj grzeje: 1.Bill Gates przewiduje, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Podał konkretny termin i warunek, który musi być spełniony
2.Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
3.Media obiegła tragiczna wiadomość. Są ofiary śmiertelne

Nieoczywisty objaw nadmiaru cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim nogomNieoczywisty objaw nadmiaru cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim nogomCzytaj dalej


- Przychodziłem do niej do szpitala i pierwsze, o co pytałem, to czy coś jadła. Oddawała mi nietknięty talerz i mówiła: Zjedz sobie, jeśli masz ochotę - relacjonował Wojciech Karolak.

Maria Czubaszek zmarła w wieku 76 lat, pogrzeb odbył się dnia 18 maja 2020 roku. Pisarka spoczywa na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Wracają godziny dla seniorów. Jest jednak poważna zmianaWracają godziny dla seniorów. Jest jednak poważna zmianaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wydano pilne ostrzeżenie dla części kraju. Szczególnie zagrożony 1 region, lepiej nie wychodzić z domu
  2. Polska młodzież rozpoczęła dramatyczny protest. Przedstawili swoje żądania, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Uczniowie zapowiadają protest. Boją się o siebie i bliskich
  4. Umarł w karetce przed szpitalem. Nie mieli dla niego miejsca
  5. Fani pogrążyli się w żałobie. Odszedł wspaniały artysta
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Następny artykuł