Maria Probosz: przczyna śmierci
fot. wikipedia.org/Antoni1969
Autor Karol Zaborowski - 21 Grudnia 2019

Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?

Maria Probosz bez wątpienia była bardzo kontrowersyjną gwiazdą ze względu na role, których się podejmowała. Aktorka wystąpiła w ponad 40 filmach, a w większości z nich mogliśmy ją oglądać w rozbieranych scenach.

Maria Probosz przez swoje odważne role bardzo szybko została zaszufladkowana, jako aktorka wcielająca się w niewinne bohaterki, które mają zachwycać głównie swoimi wdziękami. Nie da się ukryć, że takie właśnie role zapewniły jej miano prawdziwej seksbomby lat 80.

Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak “07 zgłoś się”, “Czy jest tu panna na wydaniu?”, “Przeklęta ziemia”, “Sławna jak Sarajewo” i “Trójkąt bermudzki”. Trzy razy wychodziła za mąż i według niektórych mediów, to właśnie jeden z jej związków znacznie odbił się na jej zdrowiu.

Tysiące złotych za suplementy diety. Ofiary Jerzego Zięby opowiedziały o skuteczności jego terapiiTysiące złotych za suplementy diety. Ofiary Jerzego Zięby opowiedziały o skuteczności jego terapiiCzytaj dalej

Maria Probosz chorowała na nowotwór

Niestety ostatnią rolę aktorki mogliśmy podziwiać w 2000 roku. Dla wielu jej fanów był to potworny cios, ale po tym występie aktorka zupełnie zniknęła z życia publicznego. Z tego też względu powstało na jej temat cała masa plotek. Media donosiły, że Maria Probosz nigdzie nie pracuje, a w jej mieszkaniu został odłączony prąd.

Aktorka była niezwykle ambitna i trochę nie podobało jej się, że została zaszufladkowana w swojej pracy. Mimo to nie raz pokazała, że jest naprawdę utalentowana. Jest to tym gorsze, że nigdy na dobre nie mogła rozwinąć swojej kariery, którą zakończyła bardzo wcześnie.

Równie wiele spekulacji pojawiło się w momencie, gdy cała Polska usłyszała o przedwczesnej śmierci aktorki. Można było usłyszeć między innymi, że gwiazda miała problemy z alkoholem, który miał doprowadzić ją do choroby nowotworowej. Jak podaje portal wp.pl, to właśnie nowotwór podawany jest jako przyczynę jej śmierci, mimo że informacja ta nie została nigdy potwierdzona.

Jednak patrząc na to, że Maria Probosz zmarła, mając zaledwie 49 lat, a jej odejście było tak nagłe, to faktycznie przyczyną mógł być nowotwór. Niestety raczej już nigdy się nie dowiemy, co dokładnie doprowadziło do śmierci aktorki, która dla wielu pokoleń była prawdziwą ikoną i kultową postacią. Nie da się ukryć, że wraz z jej odejściem zakończyła się pewna epoka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
  2. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  3. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  4. Dieta, na której schudniemy 9 kilogramów w tydzień. Eksperci komentują
  5. Od maja leży w śpiączce. "Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy"
  6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Następny artykuł