Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód
East News/Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 05.09.2019. Press junket z Martyna Wojciechowska. Pokaz specjalnego odcinka "Kobiety na krancu swiata" w technologii VR.
Autor Barbara Bujar - 13 Września 2020

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Do wypadku doszło podczas kręcenia programu, jest nagranie [WIDEO]

Martyna Wojciechowska to bezsprzecznie najpopularniejsza polska podróżniczka. Wraz z ekipą programu "Kobieta na krańcu świata" odwiedza najróżniejsze ziemskie zakątki i poznaje historię tamtejszych mieszkańców. Najnowszy materiał powstaje w Libanie. To właśnie stamtąd napływają relacje dziennikarki, którymi dzieli się w mediach społecznościowych. Jedna z nich mocno zaniepokoiła fanów. Martyna Wojciechowska została potrącona przez samochód.

Martyna Wojciechowska żyje podróżami, które towarzyszą jej od wielu lat. Wyjazdy nie mają jednak charakteru wypoczynkowego. Dziennikarka udziela się charytatywnie, a od 2009 roku poznaje także historie osób, z którymi spotyka się w ramach programu "Kobieta na krańcu świata". Każdego roku produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy bohaterów nierzadko wywołują duże wzruszenie i zrozumienie. Dzięki temu prowadząca od 11 lat może kontynuować swoją przygodę i rozpoczynać kolejne serie. Jesienią 2020 roku widzowie będą mogli zobaczyć materiał z Libanu, nad którym prace właśnie trwają.

Mama wyczuła, że jej córka dziwnie pachnie. Był to pierwszy objaw groźnej chorobyMama wyczuła, że jej córka dziwnie pachnie. Był to pierwszy objaw groźnej chorobyCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska prosto z Libanu. Dziennikarkę potrącił samochód

W najnowszą podróż Martyna Wojciechowska udała się do Libanu. To właśnie tam miesiąc temu doszło do okropnej tragedii. Jak przypomina portal Webniusy, w Bejrucie, stolicy kraju, miał miejsce poważny wybuch. Kilka dni temu rozpętał się natomiast przerażający pożar. Obecna tam polska podróżniczka podzieliła się zdjęciami i relacją wydarzenia.

- Jesteśmy właśnie w Bejrucie z kamerą programu "Kobieta na krańcu świata". I jesteśmy naocznymi świadkami kolejnej tragedii, która dotyka Liban. Zaledwie miesiąc po wybuchu materiałów łatwopalnych w tutejszym porcie, w którym zginęło 190 osób, a tysiące zostało rannych, doszło dziś do kolejnego nieszczęścia. Stanął w płomieniach magazyn opon i ropy naftowej. Całe miasto jest w oparach dymu i kurzu... - napisała w czwartek na Facebooku.

Dzień później Martyna Wojciechowska chciała przekazać swoim fanom kolejne informacje z Libanu. Tym razem postanowiła nagrać dla nich krótki film, który później zamieściła w mediach społecznościowych. Treść miała dotyczyć jej programu, nad którym właśnie pracowała, a także napiętej sytuacji, która obecnie panuje w Bejrucie. Podczas kręcenia materiału stało się jednak coś, co wprawiło w osłupienie wszystkich obserwujących.

- Dzisiejszy dzień na planie programu “Kobieta na krańcu świata” w miarę spokojny – zaczęła i przerwała, ponieważ została potrącona przez samochód.

- Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam – kontynuowała Wojciechowska, dając znać, że nic poważnego się nie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 5-letnia Lilianka z Troszyna. Wszyscy myśleli, że ma zwykłą "jelitówkę", prawda okazała się jednak straszniejsza
2.Tajemnicze nasiona z Chin zbadane. Wiemy już co docierało w paczkach

Wielu fanów nie kryło oburzenia zachowaniem mężczyzny, który po zdarzeniu nawet się nie zatrzymał. Wszyscy zgodnie poprosili jednak Martynę, by na siebie uważała i bezpiecznie wróciła do domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. Najlepszą przekąskę na wieczór zrobisz z niedzielnego rosołu. Błyskawiczna galaretka podbije podniebienia domowników

Następny artykuł