Wszedł do metra bez maseczki. Pasażerowie nie wytrzymali, sceny jak z filmu akcji [WIDEO]

maseczki: metro
youtube Michał Dąbrowski
Autor Klaudia Gaicka21.10.2020

Agresywny mężczyzna nie miał maseczki i prowokował innych. Twierdził, że ,,inni nie wiedzą, jak jest ważny". Bohaterska postawa policja i jednego z pasażerów wywołała nagonkę w internecie.

Zabezpieczające maseczki stanowią problem dla wielu egoistycznych i lekkomyślnych osób. Niestety pomimo ich udowodnionego wieloma badaniami wpływu na ograniczenie emisji wirusa, wielu wciąż nie wierzy. Wśród ludzi wciąż możemy dostrzec zwolenników teorii spiskowych, którym łatwiej jest uwierzyć w to, że koronawirus jest dziełem Billa Gatesa, który chce nam wszczepić chipy, niż samemu poczytać literaturę naukową, która rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Wielka gwiazda Wielka gwiazda "Tańca z gwiazdami" zarażona koronawirusem. Możemy zapomnieć o występie w najbliższym czasieCzytaj dalej

Agresywny pasażer nie tylko nie miał maseczki, ale także przeszkadzały mu one u innych pasażerów. Twierdził, że ,,inni nie wiedzą, jak jest ważny"

Prawdopodobnie to właśnie z takim człowiekiem miał do czynienia policjant po cywilnemu, który zwrócił uwagę na chamstwo mężczyzny w metrze. Jak podaje portal O2.pl, sytuacja wydarzyła się na stacji Metro Świętokrzyska w Warszawie.

16 października podróżował tamtejszym metrem mężczyzna bez maseczki, czy jakiegokolwiek innego materiału, którym zakrywały twarz. Jedna z kobiet zwróciła mu słusznie uwagę, ponieważ podróżując w ten sposób, narażał nie tylko siebie, lecz także, a w zasadzie przede wszystkim, innych. W odpowiedzi usłyszała wiązankę człowieka z rynsztoku.

- Ch** cię to obchodzi. Zajmij się, ku**a, sobą - miał odpowiedzieć kobiecie, twierdzą świadkowie wydarzenia oraz autor filmu.

Policjant mimo tego, że był już po służbie, nie mógł pozwolić na takie zachowanie. Agresywny mężczyzna wywołał szamotaninę, cały czas przeklinał i wykrzykiwał, że ,,inni nie wiedzą kim on jest”. Oprócz tego w praktycznie co drugim zdaniu padały groźby.

Policjantowi ruszył na pomoc jeden z pasażerów. Agresywny mężczyzna na zmianę wyklinał, prosił ich, aby go puścili, oraz próbował uciekać. W końcu udało się go obezwładnić i zawieźć na komendę.

Warto wspomnieć, że podczas całego zajścia oberwało się także pasażerom, którzy mieli nieprzyjemność podróżować z agresorem. Nie dość, że w nie mieli jak dotrzeć do celu, to jeszcze ich także agresywny mężczyzna obrzucał wyzwiskami. Twierdził, że są gorsi od niego i mają ,,wyprane mózgi”.

Dzisiaj grzeje: 1.Kiedy może zakończyć się pandemia? Są nowe prognozy ekspertów
2.Ostatnie godziny życia Dariusza Gnatowskiego wyciskają łzy z oczu. Cała prawda wyszła na jaw
3. Gwiazda "M jak miłość" walczyła o życie i zmagała się z ciężką chorobą. Objawy były niepozorne

Pilna decyzja rządu. Zostały podjęte ostateczne środki, wojsko pomoże w walce z epidemiąPilna decyzja rządu. Zostały podjęte ostateczne środki, wojsko pomoże w walce z epidemiąCzytaj dalej

Niestety pomimo poprawnej postawy, jaką wykazali się policjant oraz bohaterski pasażer, w internecie zaczęła się nagonka. Zwolennicy teorii spiskowych próbowali odnaleźć mężczyzn, aby samemu wymierzyć na nich sprawiedliwość za nie dość godne potraktowanie ich agresywnego pobratymca.

Łóżka kupione przez WOŚP dla osób z koronawirusem? Owsiak się nie zgadzaŁóżka kupione przez WOŚP dla osób z koronawirusem? Owsiak się nie zgadzaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziesz miał pieniądze, a z nich nie skorzystasz. Czekają Cię spore problemy z nowymi monetami
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Minister Zdrowia przekazał złe wieści. Już w przyszłym tygodniu może nas czekać gigantyczny wzrost zachorowań
  4. Adam Niedzielski przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Szpitale tymczasowe w każdym mieście wojewódzkim
  5. Pilny apel do wszystkich chorych od lekarza rodzinnego. "Ludzie, chodźcie do nas, na co czekacie?"
  6. Stało się, rząd podjął ostateczną decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Nie wszystkim się spodoba
  7. Jest decyzja rządu, premier właśnie potwierdził. Uczniowie podstawówek będą uczyć się zdalnie

Następny artykuł