Mateusz Morawiecki na kwarantannie
unsplash.com/Martin Sanchez
Autor Natalia Niewczas - 13 Października 2020

Wiadomość z ostatniej chwili. Premier Morawiecki na kwarantannie

Media przekazują najnowsze informacje, Mateusz Morawiecki został wysłany na obowiązkową kwarantannę. Jak się okazuje, zdrowie jednego z czołowych polityków może być zagrożone. Istnieje ryzyko, że premier jest zarażony koronawirusem.

Zaskakujące wiadomości - Mateusz Morawiecki przebywa obecnie na kwarantannie. Wieści dotyczące zaistniałej sytuacji dotarły do mediów we wtorek 13 października. O potencjalnym zagrożeniu informował również sam premier. We wpisie opublikowanym w Internecie Mateusz Morawiecki zwraca się bezpośrednio do swoich rodaków.

Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeUwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeCzytaj dalej

Premier Mateusz Morawiecki wysłany na przymusową kwarantannę

Źródłem najnowszych doniesień jest sam Mateusz Morawiecki, choć informacje pojawiły się również między innymi na portalu polsatnews.pl. Polityk poinformował rodaków o zaistniałej sytuacji za pomocą mediów społecznościowych. Na oficjalnym profilu na Facebooku premier opublikował krótkie nagranie - na poruszenie internautów wywołane wpisem nie trzeba było długo czekać.

We wpisie na Facebooku Mateusz Morawiecki wspomina, że podlega kwarantannie z powodu kontaktu z osobą zarażoną COVID-19, polityk nie zdradza tożsamości pacjenta. Podkreśla jednocześnie, że jego izolacja nie odbije się negatywnie na funkcjonowaniu rządu.

- Proszę Państwa - w związku z kontaktem z osobą zarażoną COVID-19, zgodnie z wszelkimi procedurami udaję się na kwarantannę. Informuję, że rząd pracuje normalnie, a ja jestem w stałym kontakcie ze współpracownikami i wszystkimi służbami! - napisał premier na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.


Mateusz Morawiecki skorzystał również z okazji, by przekazać Polakom coś od siebie. Polityk zaapelował do rodaków o to, by w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zachowali ostrożność i odpowiedzialność.

- Uważajmy na siebie i bądźmy odpowiedzialni. Wszystkim życzę zdrowia! - zakończył wpis szef rządu.

Dzisiaj grzeje: 1.Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
2.Brakuje Ci już maseczek? Od jutra sieciówka będzie je sprzedawać za bezcen
3.Kiedy Polacy mogą się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra

W Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleW Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleCzytaj dalej


We wtorek 13 października Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 5068 nowych, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi przypadków zakażenia koronawirusem. Tego samego dnia resort doniósł o śmierci kolejnych 62 chorych na COVID-19 pacjentów. Łącznie od początku epidemii w Polsce testy potwierdziły ponad 135 tys. przypadków zachorowania. Stale rośnie również liczba tak zwanych “ozdrowieńców”. Za wyleczonych uznaje się bowiem ponad 82 tys. polskich pacjentów.

Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneNowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
  2. Wpadka w "Jednym z dziesięciu". Zawodnik zaskoczył wszystkich swoją odpowiedzią
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy

Następny artykuł