matka zabiła dziecko
fot. https://pixabay.com/ aganyga
Autor Klaudia Gaicka - 17 Lipca 2020

Matka celowo podtruwała małego synka, żeby zyskać sławę. Niestety historia zakończyła się w najgorszy możliwy sposób

Matka podtruwała dziecko, ponieważ chciała zdobyć sławę i współczucie. Lekarze nie mogli znaleźć przyczynę pogarszającego się stanu dziecka. Kiedy prawda wyszła na jaw, wszyscy byli w szoku. Wielu do dziś się zastanawia, jak mogła mu to zrobić jego własna matka.

Matka powinna otaczać dziecko należytą opieką. Czasem zdarza się jednak, że niewykryta choroba psychiczna kobiety skutecznie to uniemożliwia. Tak właśnie było w tym przypadku. Drugie dno historii choroby małego Garnetta Spearsa zaszokowało światowe media.

Od dziś przestaje obowiązywać kolejne obostrzenie dotyczące epidemii. Są jednak pewne warunkiOd dziś przestaje obowiązywać kolejne obostrzenie dotyczące epidemii. Są jednak pewne warunkiCzytaj dalej

Matka podtruwała dziecko dla atencji

Jak podaje portal Polki.pl, Lacey Spears z Alabamy w USA kojarzona jest przez rodzinę i najbliższych jako cicha osoba. Jak twierdzą, kobieta zawsze marzyła o własnym dziecku. Była przy tym małomówna i skromna. Nikt nie spodziewał się tego, jak potoczą się losy jej wymarzonego dzieciątka.

Jej życie odmieniło się, kiedy na świat przyszedł upragniony Garnett. Początkowo malec wydawał się chory na rzadką ciężką chorobę. Kobieta stworzyła więc bloga zatytułowanego „Podróż Garnetta”, w którym opisywała jego podróże po lekarzach i szpitalach.

Prawdziwy powód złego stanu dziecka zaskoczył wszystkich, nawet lekarzy, którzy zajmowali się jego leczeniem. Nikt nie podejrzewał, że wszystkiemu winna jest chora psychicznie matka chłopca.

Dziecko nie rozwijało się prawidłowo od samego początku. Wraz z matką było u wielu lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin. Po ogromnej ilości wizyt eksperci zdiagnozowali u niego celiakię i chorobę Crohna. Nie wiedzieli jednak, dlaczego stan chłopca jest tak zły.

Lacey Spears zyskała wielu fanów. Ludzie współczuli jej i wspierali jej rzekomą walkę o zdrowie maluszka. Chłopiec był w coraz gorszym stanie, a kobieta bezustannie aktualizowała wpisy na swoim blogu. Garnett przeszedł wiele operacji, między innymi usunięto mu kawałek jelita i kilkukrotnie hospitalizowano. Często bardzo bolała go głowa i miał problemy ze słuchem.

Dalszy scenariusz wydarzeń przypominał horror. Okazało się, że matka podtruwała chłopca, podając mu zabójcze stężenie soli przez sondę. 17 stycznia 2014 roku chłopiec zasnął i już nigdy się nie obudził. Eksperci stwierdzili obrzęk i śmierć mózgu.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Zaskakująca decyzja Płaca minimalna 2021 jednak w górę? Wiceminister się wygadał, padła konkretna kwotabanku. Klienci mają powody do radości

Lekarze zachodzi w głowę, dlaczego chłopiec pomimo tylu terapii i starań umarł. Prawda ujrzała światło dzienne, kiedy przejrzano nagrania z kamer szpitalnych. Okazało się, że Lacey dwukrotnie podała chłopcu śmiertelną dawkę soli.

Pomimo diagnozy kobiety, która stanowiła o jej zespole Minchausena, sąd uznał ją za winną i skazał na 20 lat pozbawienia wolności. Zespół ten polega na tym, że chora osoba celowo szkodzi sobie lub komuś, aby otrzymać atencję w szpitalu lub u lekarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł