Maturzyści mieli wypadek. Jeden z nich zginął na miejscu
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 11 Czerwca 2020

Maturzyści wracali do domu samochodem. Wtedy doszło do strasznej tragedii

Matura z matematyki skończyła się tragicznie dla czterech uczniów z Siedliszcza. W drodze powrotnej samochód, którym kierował 19-letni maturzysta, zderzył się z nadjeżdżającym busem. Prowadzący pojazd zginął na miejscu, a jego koledzy trafili do szpitala. Policja podała wstępne ustalenia.

Matura w tym roku odbywa się inaczej niż w ostatnich latach. W związku z epidemią koronawirusa zaczęły się one dopiero 8 czerwca i potrwają do końca miesiąca. Jak zwykle jako pierwsza odbyła się matura z języka polskiego. Uczniowie od samego początku zobowiązani byli do przestrzegania wyznaczonych zasad bezpieczeństwa, takich jak zachowanie bezpiecznych odległości, czy zakrywanie nosa i ust. Restrykcje będą obowiązywały podczas wszystkich egzaminów.

9 czerwca odbyła się matura, sprawdzająca wiedzę uczniów z zakresu matematyki. Dla czterech maturzystów z Siedliszcza ten dzień nie okazał się szczęśliwy. W drodze powrotnej wzięli udział w wypadku samochodowym.

Pierwsze objawy raka krtani. Łatwo pomylić je ze zwykłym przeziębieniemPierwsze objawy raka krtani. Łatwo pomylić je ze zwykłym przeziębieniemCzytaj dalej

Matura z matematyki zakończyła się tragedią, jeden z uczniów nie żyje

Jak podaje o2.pl, tegoroczni maturzyści z Siedliszcza wracali po egzaminie samochodem marki BWM. W pewnym momencie 19-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. Z ustaleń chełmskiej policji wynika, że młody mężczyzna nie dostosował prędkości, co doprowadziło do poślizgu samochodu na łuku.

Wypadek miał miejsce około godziny 12:30. Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, okazało się, że 19-latka nie można już uratować. Chłopak zginął na miejscu, a troje jego pasażerów trafiło do szpitala. Stwierdzono u nich poważne obrażenia ciała.

Z informacji podanych na portalu wynika, że kierowca drugiego pojazdu był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażer busa marki renault, nie odnieśli poważnych obrażeń. Po wypadku chełmska policja wydała oświadczenie, w którym odnosi się do wszystkich kierowców.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

- Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków – mówią policjanci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzelanina w bloku na Mazowszu. Zginęły dwie osoby, jedna jest ciężko ranna
  2. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan został ojcem. Z samego rana doczekaliśmy się radosnej nowiny, gratulujemy

Następny artykuł