mężczyzna miał zawał, jego szef to zlekceważył
fot. https://pixabay.com/ DarkoStojanovic
Autor Klaudia Gaicka - 5 Sierpnia 2020

Mężczyzna w czasie pracy miał zawał serca. Słowa jego szefa budzą oburzenie

Mężczyzna dostał zawału podczas pełnienia obowiązków zawodowych. Niestety jego szef nie tylko nie wykazał się zrozumieniem, ale zaszkodził mężczyźnie. Jego stan był bardzo poważny, mógł tego nawet nie przeżyć. To, co powiedział mu szef, wprawia nas w osłupienie.

Mężczyzna miał zawał. Szef nie tylko mu nie pomógł, ale zachował się naprawdę karygodnie. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Wszyscy są zszokowani i się zastanawiają, jakim trzeba być człowiekiem, aby się w ten sposób zachować.

Wstrząsające informacje, koronawirus w dużej fabryce w Polsce. Zatrudnia tysiące osóbWstrząsające informacje, koronawirus w dużej fabryce w Polsce. Zatrudnia tysiące osóbCzytaj dalej

Mężczyzna zgłosił szefowi swój zły stan. Jego zachowanie sprawia, że tracimy wiarę w ludzi

Rob Craggs źle poczuł się w pracy, jego szef kazał mu mimo to dokończyć zmianę. Do skandalicznych wydarzeń doszło w BMS Electrical Services w zakładzie w pobliżu Sunderland. Jak podaje portal Abczdrowie.pl, mężczyzna pracował w firmie jako elektryk. Kiedy pewnego dnia podczas pracy poczuł ucisk w klatce piersiowej, od razu wiedział, że w jego ciele dzieje się coś niebezpiecznego.

Postanowił zgłosić się do szefa. Ten jednak, zamiast udzielić pomocy mężczyźnie, odparł, że „wolałby, aby mężczyzna skończył swoją zmianę, zanim pójdzie do szpitala". Po tym, jak Rob Craggs trafił do lekarza, okazało się, że ma zawał. To, co najbardziej zaskakujące, stało się niedługo później i już na sali szpitalnej.

Dyrektor firmy próbował zatuszować błąd podwładnego kierownika i próbował przekupić mężczyznę, aby ten zachował dla siebie niekorzystne dla firmy informacje. Rob Craggs postanowił jednak zgłosić sprawę do sądu pracy. Zachowanie kierownika mogło pozbawić mężczyznę nie tylko zdrowia, ale i życia. Jego stan był bardzo poważny.

Rob Craggs przez pół roku przechodził okres rekonwalescencji. Nikt w tym czasie nie interesował się jego stanem. Wskutek ogromnych zaniedbań ze strony firmy i powstałej traumy mężczyzna wpadł w depresję i miał stany lękowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków

Sąd przychylił się do wniosku mężczyzny, pomimo tego, że szefowie elektryka nie przyznali się do winy. Cały czas twierdzili, że nic z sytuacji, o których mówi mężczyzna, nie miało miejsca. Sąd zawierzył jednak Robowi Craggs i przyznał mu odszkodowanie w wysokości 12 000 funtów, czyli około 59 tys. polskich złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny wypadek w metrze. Duże utrudnienia dla podróżujących
  2. Jacek Kurski w centrum ogromnej afery. Zadziwiające doniesienia mediów, jak się wytłumaczą?
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł