Ratownicy udzielali pomocy potrzebującemu. Gdy wrócili do karetki okazało się, że padli ofiarą przestępstwa

medyk: ambulans okradziony
unsplash Jonnica Hill
Autor Klaudia Gaicka11.11.2020

To, czego dopuściła się dwójka mężczyzna, którzy spotkali medyków, jest naprawdę karygodna. Nie zaważając zupełnie na okoliczności, postanowili skorzystać z okazji na łatwe wzbogacenie się. Funkcjonariusze szybko zaczęli działać, aby ich odnaleźć.

To, w jaki sposób potraktowano medyków, jest oburzające. W czasie, kiedy próbowali oni ratować zdrowie i życiowe, dwójka mężczyzn posunęła się do haniebnego czynu. To, co zrobili, jest po prostu niedopuszczalne.

Kradzież zawsze jest złym uczynkiem, jednak to, w jakich okolicznościach dokonali tego ci ludzie, przechodzi wszelkie pojęcie. Nieprawdopodobnie odurzającą historię przedstawił portal O2.pl.

Koronawirus w jedzeniu z Niemiec? Chiny oskarżają sąsiada PolskiKoronawirus w jedzeniu z Niemiec? Chiny oskarżają sąsiada PolskiCzytaj dalej

Dwójka mężczyzn nie miała oporów przed okradzeniem medyków, którzy ratowali akurat ludzkie zdrowie lub życie

Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej wsi w północno-zachodniej Polsce o nazwie Łazy. W jednym z domów w miejscowości znajdowała się osoba, która wymagała pomocy medyków. Kiedy karetka podjechała pod dom, a funkcjonariusze wbiegli na posesję, dwójka mężczyzn zwęszyła swoją okazję. Okazało się, że w aucie pozostały telefony medyków. Mężczyźni nie mieli żadnych oporów i je ukradli.

O kradzieży poinformowano policję w Lesznowoli, która bezzwłocznie zajęła się sprawą. Złodzieje nie wykazali się ani inteligencją, ani polotem, ponieważ pierwszym, co kupili, za pomocą skradzionego sprzętu, był alkohol. Funkcjonariusze policji błyskawicznie namierzyli pierwszą transakcję płatniczą.

Policjanci przyjechali do sklepu, aby przejrzeć zapis z monitoringu. Już po kilku godzinach od kradzieży udało się im zatrzymać złodziei, którzy okradli medyków. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Są w wieku 33 i 39 lat.

Oburzające zachowanie złodziei wywołało falę nienawistnych komentarzy. Ludzie nie mogli uwierzyć, jakim człowiekiem trzeba być, aby skorzystać z takiej ,,ponurej okazji”.

- Obrabowali funkcjonariusze ratujących ludzkie życie, więc wyrok powinien być co najmniej 5 lat - skomentował jeden z czytelników portalu O2.pl.

Dzisiaj grzeje: 1.Media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje polski sportowiec. Mężczyzna był zakażony koronawirusem
2.Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć
3.Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić poważne zmiany. Chodzi o testy na koronawirusa

Najczęstszy objaw koronawirusa. Ma go nawet 70% pacjentówNajczęstszy objaw koronawirusa. Ma go nawet 70% pacjentówCzytaj dalej

- 25 lat dla przykładu, drudzy tego nie zrobią - wtórował mu drugi internauta.

My także mamy nadzieję, że złodzieje zostaną surowo i sprawiedliwie ukarani. Tak, aby ta sytuacja posłużyła za wzór i nikt więcej nie próbował robić takich rzeczy.

Jak może przebiegać kwarantanna narodowa? Specjaliści opracowali dwa scenariuszeJak może przebiegać kwarantanna narodowa? Specjaliści opracowali dwa scenariuszeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa opowiedział o swoich finansach. Były prezydent jest w tragicznej sytuacji
  2. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  7. Pijany kierowca wjechał w słup. Policjanci zamarli, gdy zorientowali się, kogo zatrzymali

Następny artykuł