Meghan Markle jest w drugiej ciąży
www.youtube.com/TODAY
Autor Barbara Bujar - 8 Lipca 2020

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka? Niespodziewane doniesienia brytyjskiej prasy

Meghan Markle pierwszy raz została mamą w 2019 roku, kiedy na świat przyszedł jej syn Archie. Po tym wydarzeniu kobieta wraz z mężem, księciem Harrym, podjęli bardzo ważne życiowe decyzje, a Meghan zrzekła się swojego tytułu. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że para, która postanowiła odciąć się od medialnego szumu, spodziewa się kolejnego potomka.

Meghan i Harry w ubiegłym roku podjęli bardzo ważną życiową decyzję. Kiedy na świecie pojawił się ich pierwszy syn, para postanowiła zrezygnować z życia na królewskim dworze i odciąć się od medialnego szumu. Oboje chcieli zapewnić Archiemu spokojne i beztroskie dzieciństwo, które nie będzie przebiegało wśród kamer i aparatów. W efekcie od 31 marca 2020 roku Maghan i Harry przestali oficjalnie pełnić swoje obowiązki w rodzinie królewskiej, a kobieta dodatkowo zrezygnowała z tytułowania jej Królewską Wysokością. Choć oboje bardzo się starają, ich życie nadal budzi szerokie zainteresowanie. Szczególnie ostatnio, kiedy zagraniczne media zaczęły donosić o drugiej ciąży Meghan.

W przyszłym miesiącu miał zostać ojcem. Wzruszający pogrzeb 28-letniego Darka postrzelonego przez policjęW przyszłym miesiącu miał zostać ojcem. Wzruszający pogrzeb 28-letniego Darka postrzelonego przez policjęCzytaj dalej

Meghan Markle w drugiej ciąży. Harry liczy, że żona urodzi mu córeczkę

Jak podaje WP Kobieta, wiadomość o kolejnej ciąży Meghan Markle przekazał amerykański magazyn „Life&Style”, który radosną nowinę umieścił na swojej okładce. Z podanych informacji wynika, że kobieta jest już w trzecim miesiącu ciąży, co miało zostać potwierdzone przez osobę z bliskiego otoczenia pary. Jak się okazuje, to właśnie ciąża mogła stać się powodem tego, że Meghan ostatnio rzadko pojawia się w przestrzeni publicznej. O swoim stanie miała na razie poinformować jedynie kilku bliskich znajomych

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzcę

2. Fatalna zmiana w bankach, oszczędności będą się topić w zastraszającym tempie? Można dużo stracić

Meghan, która z wykształcenia jest aktorką, a na swoim koncie ma już sporo ról, z powrotem do aktywności zawodowej będzie musiała najwyraźniej jeszcze trochę poczekać. Z doniesień wynika, że priorytetem jest teraz dla niej odpowiednie przygotowanie się do roli mamy swojego kolejnego dziecka. Swoją żonę w błogosławionym stanie mocno wspiera Harry, który bardzo liczy, że tym razem zostanie ojcem dziewczynki. Oboje są bardzo szczęśliwi.

- Kariera aktorska na razie poszła w odstawkę. Teraz Meghan chce odpocząć i przygotować się na narodziny drugiego dziecka. Obecnie rozmawiają już tylko o imieniu dla przyszłego dziecka, a Harry modli się o dziewczynkę – słowa z tabloidu cytuje WP Kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  2. Pilny apel Janiny Ochojskiej do Andrzeja Dudy. Nie wytrzymała, ma dość i oczekuje konkretnych deklaracji;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci

Następny artykuł