mężczyzna chciał obrabować staruszkę
unsplash.com/Chastagner Thierry
Autor Natalia Niewczas - 2 Października 2020

Mężczyzna chciał włamać się do domu 78-letniej staruszki. Dała mu nauczkę, którą zapamięta do końca życia

Mężczyzna nie miał zielonego pojęcia, że zadziera z niewłaściwą seniorką. Wielu rabusiów uznaje dom 78-letniej kobiety za łatwy cel. Dla tej staruszki wiek nie stanowił żadnej przeszkody - udowodniła, że potrafi doskonale o siebie zadbać.

Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Wybierając dom 78-letniej kobiety, liczył, że uda mu się dopiąć swego bez żadnych większych problemów. Tymczasem o obrabowaniu staruszki mógł tylko pomarzyć. Kobieta praktycznie przez cały czas miała go na muszce - dosłownie.

Ciągłe przyjmowanie leków może uszkodzić wątrobę. Istnieje jednak sposób, aby ją chronićCiągłe przyjmowanie leków może uszkodzić wątrobę. Istnieje jednak sposób, aby ją chronićCzytaj dalej


Na to mężczyzna z pewnością nie był przygotowany


Zaskoczenie tego mężczyzny trudno sobie nawet wyobrazić. Gdy stanął przed domem 78-letniej kobiety, z pewnością nie był przygotowany na to, co miało go spotkać. Seniorka pozostał czujna; przeczuwała, że nieznajomy chce ją okraść. Wybiła to potencjalnemu złodziejowi z głowy w niezwykle spektakularny sposób. Użyła w tym celu broni.


Jak podaje portal webniusy.com, tego dnia 78-letnia Sandy spędzała czas w zaciszu własnego domu w Seattle. W pewnym momencie spokój został zakłócony przez bliżej niezidentyfikowany hałas, pies kobiety zaalarmował właścicielkę szczekaniem. Niepokojące dźwięki dobiegały z zewnątrz. Kobieta uchyliła drzwi wejściowe, by sprawdzić, co się dzieje.


- Otworzyłam drzwi i zaledwie metr przede mną stał mężczyzna. Patrzyliśmy na siebie przez kilka sekund, a on szybko odwrócił się na pięcie, żeby się odsunąć. Powiedziałam: o nie, nie waż się. Nie ruszaj się! - relacjonuje Sandy.

Seniorka nie zamierzała pozwolić włamywaczowi uciec. Obawiała się, że jeżeli mężczyzna wymknie się jej czujnemu oku, okradnie inny dom. By zatrzymać go na miejscu, użyła broni.

Dzisiaj grzeje: 1. Rekordowa liczba zakażeń COVID-19. Polski wirusolog wyjaśnia, dlaczego zachorowań stale przybywa
2.BM PKO BP wrócił na szczyt. Ponownie na pozycji lidera
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba


- Chwyciłam za strzelbę. Wycelowałam w niego i powiedziałam, żeby został tam, gdzie jest. Powiedziałam mu, żeby zszedł na dół. Poszłam za nim i miałam go na muszce, dopóki nie przyjechała policja - opisuje kobieta.

Wkrótce na miejsce zdarzenia przybyła policja. Mężczyzna zapewniał, że nie zamierzał okraść staruszki, lecz mimo to został aresztowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś nowe obostrzenia. Miliony Polaków będzie obowiązywał nowy reżim sanitarny
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczy

Następny artykuł