Mężczyzna nie mył się od ponad 60 lat
screen youtube.com/Wonder World
Autor Karol Zaborowski - 7 Czerwca 2020

Został uznany najbrudniejszym człowiekiem na świecie. Mężczyzna nie mył się od ponad 60 lat

Mężczyzna, który został uznany za najbrudniejszego człowieka na całym świecie, nie mył się od ponad 60 lat. Nie oznacza to jednak, że unika on wody. Jednak jego specyficzny tryb życia nie kończy się na braku higieny.

Mężczyzna pochodzący z Iranu został uznany za najbrudniejszego człowieka na świecie. Nazywa się Amou Haji i pochodzi z wioski Dazdzhah w prowincji Dherm Fars, w której po dziś dzień mieszkańcy mają problem z dostępem do wody. Z tego też względu obecnie 86-letni mężczyzna postanowił całkowicie zrezygnować z jakiegokolwiek mycia swojego ciała.

Swoją decyzję podjął dokładnie w 1954 roku i przez ten czas ani razu nie złamał swojego postanowienia. Nie jest to jednak jedyny element specyficznego trybu życia 86-latka. Choć Haji nie myje swojego ciała, to nie unika on wody, a wręcz przeciwnie. Każdego dnia wypija jej około 5 litrów. Jednak musi ją najpierw specjalnie przygotować. Robi to poprzez przelanie wody do brudnej puszki po oleju. Dopiero wtedy mężczyzna uznaje ją za zdatną do picia.

Weronika Rosati wylądowała pod kroplówką. Jej organizm nie wytrzymałWeronika Rosati wylądowała pod kroplówką. Jej organizm nie wytrzymałCzytaj dalej

Mężczyzna nie myje się i śpi w grobie

Co ciekawe, na tym nie kończą się dziwne zwyczaje Irańczyka. Haji nie śpi w normalnym łóżku i w ogóle nie przepada za nocowaniem w budynku. Jego sąsiedzi wybudowali dla niego specjalną szopę, aby miał się gdzie schronić, ale mężczyzna woli spać w swoim legowisku, które jest po prostu dziurą w ziemi, która przypomina wyglądem grób.

Choć Haji nie myje się już od ponad 60 lat, to dba on o to, aby jego włosy i broda nie urosły zbyt długie. Jednak do strzyżenia nie używa nożyczek, czy nawet noża. Mężczyzna skraca swoje owłosienie, opalając je nad ogniskiem.

Również dieta 86-latka jest naprawdę niecodzienna, ponieważ Haji je wyłącznie pokarm, który jest już częściowo zepsuty. Aż ciężko uwierzyć, że przy takim trybie życia udało mu się dożyć 86 lat, a mężczyzny twierdzą, że praktycznie w ogóle on nie choruje.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka

Jednak tak długie nie mycie się wywołało pewne skutki uboczne. Jak podaje portal popularne.pl, warstwa brudu na skórze 86-latka w pewien sposób wrosła przez te lata w jego tkanki, przez co jej ewentualne usunięcie może być naprawdę trudne. Chociaż raczej mało prawdopodobne, aby Haji kiedykolwiek postanowił zmienić swoje życie, które teraz toczy się według jego własnych zasad.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne informacje ze straży pożarnej. Nie żyje strażak, ogłoszono żałobę
  2. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund

Następny artykuł