Powody bólu brzucha tego mężczyzny były dziwne
pixabay.com/derneuemann
Autor Barbara Bujar - 10 Czerwca 2020

30-latek uskarżał się na ból brzucha. Po zrobieniu prześwietlenia lekarze przecierali oczy ze zdumienia

Mężczyzna zgłosił się do szpitala z powodu silnego bólu brzucha. Zaniepokojeni lekarze od razu wykonali wszystkie niezbędne badania. Po otrzymaniu wyników byli w szoku. Okazało się, że w brzuchu 30-latka znajduje się niecodzienne znalezisko. Medyków jeszcze bardziej zdziwiło tłumaczenie mężczyzny.

Mężczyzna cierpiący na ból brzucha zgłosił się do szpitala w południowych Chinach, w prowincji Guangdong. Lekarze, którzy go przyjęli, zaczęli działać natychmiastowo. Jak podaje Wirtualna Polska, medycy zlecili szereg najpotrzebniejszych badań, w tym wykonanie zdjęć rentgenowskich. Kiedy otrzymali wyniki, przecierali oczy ze zdumienia. Pierwszy raz spotkali się z takim odkryciem.

Dodawała truciznę do napojów w hipermarkecie. 56-letnia kobieta w rękach policjiDodawała truciznę do napojów w hipermarkecie. 56-letnia kobieta w rękach policjiCzytaj dalej

Mężczyzna miał w brzuchu potężną rybę, ale nie to było najdziwniejsze

Badania, które zlecono pacjentowi, wykazały coś, czego nikt w szpitalu się nie spodziewał. Okazało się, że 30-latek ma w brzuchu ogromną rybę. Choć nie podano jej dokładnych wymiarów, z podanych informacji wiadomo, że dokładnie ten gatunek osiąga zazwyczaj od 30 do 40 cm długości. Znalezisko, którego dokonali lekarze, było bardzo dziwne, jednak nie to zszokowało ich najbardziej.

Lekarze po zdiagnozowaniu problemu swojego pacjenta, zapytali go o przyczynę tego nadzwyczajnego zjawiska. Tego, co odpowiedział im mężczyzna, na pewno się nie spodziewali. 30-latek twierdził, że ryba znalazła się w jego organizmie, ponieważ przypadkiem na niej usiadł. Personel szpitala nie ukrywał swojego zdziwienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

To nie jedyny taki przypadek w Chinach. Niedawno do szpitala w Hubei zgłosił się 68-letni mężczyzna, który bardzo cierpiał. Lekarze usunęli z jego brzucha metalowy przedmiot o długości 25 cm. Na jaw wyszło, że pacjent chciał zbadać sobie hemoroidy przy pomocy pałeczki do jedzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzelanina w bloku na Mazowszu. Zginęły dwie osoby, jedna jest ciężko ranna
  2. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan został ojcem. Z samego rana doczekaliśmy się radosnej nowiny, gratulujemy

Następny artykuł