Mężczyzna zatrzymany przez policję nie żyje
fot. pixabay.com/arembowski
Autor Karol Zaborowski - 20 Czerwca 2020

32-letni mężczyzna zatrzymany przez policję. Chwilę później już nie żył

Mężczyzna zatrzymany na Dolnym Śląsku przez policję zmarł niedługo po tym, jak został przewieziony na komendę celem złożenia zeznań. 32-latek jeszcze przed zatrzymaniem miał się dziwnie zachowywać, a także być pod wpływem środków odurzających.

32-letni mężczyzna wzbudził swoim zachowaniem niepokój mieszkańców gminy Gromadka nieopodal Bolesławca, skąd celem interwencji wyruszyli policjanci. Do całej sytuacji doszło w piątek około godziny 7. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zauważyli, że mężczyzna ma przy sobie podejrzaną substancję niewiadomego pochodzenia.

Ze względu na podejrzenie, że 32-latek może być pod wpływem narkotyków, na miejsce został wezwany zespół ratowników medycznych, którzy przeprowadzili odpowiednie badania celem określenia stanu zdrowia mężczyzny. Ratownicy nie stwierdzili żadnych przesłanek, aby 32-latek został przewieziony do szpitala, więc policjanci zabrali go na komendę. W tamtym momencie nikt jeszcze nie podejrzewał, że dojdzie do tragedii.

Ministerstwo apeluje. Jedna rzecz ma zapewnić, że obostrzenia nie wrócąMinisterstwo apeluje. Jedna rzecz ma zapewnić, że obostrzenia nie wrócąCzytaj dalej

Nie żyje 32-letni mężczyzna z Dolnego Śląska

Po przewiezieniu na komendę w Bolesławcu mężczyzna został przesłuchany, a podejrzana substancja zważona oraz poddana odpowiednim testom przez policyjnego technika. Niestety stan zdrowia zatrzymanego uległ nagłemu pogorszeniu, a 32-latek stracił przytomność. Chwilę później policjanci stwierdzili, że jego serce przestało bić.

- Policjanci natychmiast wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego rozpoczynając czynności resuscytacyjne, które kontynuowali do czasu przybycia medyków. W trakcie interwencji ratowników czynności życiowe u mężczyzny powróciły. Został on następnie przetransportowany do szpitala - informuje nadkom. Rynkiewicz.

Jak podaje portal wp.pl, znaleziona przy mężczyźnie substancja miała okazać się metaamfetaminą. Aktualnie sprawa badana jest zarówno przez śledczych, jak i prokuraturę, ponieważ 32-latek po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy raka żołądka. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi schorzeniami

2. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek

- Obecnie funkcjonariusze oraz bolesławiecka prokuratura, którą policjanci poinformowali o zdarzeniu związanym ze zgonem mężczyzny, przy którym ujawnione zostały środki odurzające i który - jak wynika ze wstępnych ustaleń - znajdował się pod ich wpływem, prowadzą w tej sprawie czynności. Śledczy sprawdzać będą między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Korzystasz z 500 plus? Dostaniesz jeszcze więcej, za pośrednictwem SMS-a możesz otrzymać specjalny dodatek na wakacje
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Krychowiak o wspólnym biznesie z Lewandowskim. Piłkarz złożył publiczną deklarację

Następny artykuł