mężczyzna wylądował w szpitalu
unsplash.com/Natanael Melchor
Autor Natalia Niewczas - 21 Września 2020

W zębie utknął mu kawałek popularnej przekąski. 41-latek nie podejrzewał, że będzie to początek poważnej choroby

Mężczyzna chciał sprawić żonie miłą niespodziankę. Żadne z nich nie spodziewało się, że wieczór we dwoje zapoczątkuje serię tak trudnych przeżyć, w tym poważnych zdrowotnych kłopotów. Wszystkiemu winien był kawałek przekąski, za której pomocą postanowili umilić sobie seans.

Mężczyzna doświadczył tego, co zdarza się każdemu kinomanowi - w zębie Adama utknął kawałek popcornu. Przez trzy kolejne dni usilnie próbował usunąć prażoną kukurydzę z jamy ustnej; używał w tym celu między innymi wykałaczki i drutu. W końcu skusił się na próbę z użyciem metalowego gwoździa. To nie mogło skończyć się dobrze.

Szkoły mogą zostać zamknięte? Jest odpowiedź Ministra EdukacjiSzkoły mogą zostać zamknięte? Jest odpowiedź Ministra EdukacjiCzytaj dalej

Mężczyzna dotkliwie zranił swoje dziąsło

Próby usunięcia popcornu skończyły się dla mężczyzny fatalnie. Jak się okazało, 41-letni Adam Martin poważnie uszkodził swoje dziąsło. Na dalsze przykrości przyszło mu czekać zaledwie tydzień, po tym czasie zaczął doświadczać niepokojących objawów. Dokuczał mu ból głowy i brak energii. Wizyta u lekarza nie potwierdziła jego domysłów, to nie grypa męczyła jego organizm. Problem był o wiele poważniejszy.

Według doniesień portalu portal.abczdrowie.pl w ciele Adama rozwijało się niebezpieczne zapalenie wsierdzia wywołane infekcją bakteryjną, której mężczyzna musiał nabawić się przy okazji usilnych prób wyciągania popcornu z zęba. Istnieje prawdopodobieństwo, że przez uszkodzenia dziąseł bakterie z jamy ustnej przedostały się do krwiobiegu. Lekarza zaniepokoiły również szmery w sercu 41-latka. Dopiero wyniki zleconych przez specjalistę badań odsłoniły prawdziwą skalę problemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.PKO nie ma dobrych wieści dla Polaków. Nadciąga potężny kryzys
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

W przypadku Adama konieczna była pilna interwencja chirurgiczna. Lekarze przeprowadzili naprawę zastawki mitralnej; wymienili także zastawkę aortalną, co zajęło im aż siedem godzin. Po takich doświadczeniach mężczyzna z pewnością nie sięgnie prędko po popcorn.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Następny artykuł