mężczyzna utknął w zjeżdzalni
fot. https://pixabay.com/ mrkt
Autor Klaudia Gaicka - 23 Sierpnia 2020

Sceny rodem z horroru w aquaparku. Mężczyzna utknął w podziemnej rurze, na górze było słychać jęki rozpaczy

Mężczyzna usłyszał niepokojące krzyki dochodzące ze zjeżdżalni. Aż 10 godzin zajęło funkcjonariuszom ustalenie, kto i gdzie utknął. Niestety akcja poszukiwawcza trwała zbyt długo, aby 32-letni bezdomny mógł przeżyć. Okazało się, że mężczyzna utknął pod ziemią. Nikt nie spodziewał się tego, jak tragicznie skończy się ta historia.

Mężczyzna pracujący w Eldorado Aquatic and Fitness Center w Scottsdale w Arizonie usłyszał błagalne wołanie o pomoc. Dopiero po czasie udało się zlokalizować, skąd dokładnie pochodzą krzyki i jęki w amerykańskim aquaparku. Tragedia, która dotknęła 32-letniego mężczyznę, na długo pozostanie w pamięci wszystkich świadków.

Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieSceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieCzytaj dalej

Mężczyzna utknął pod zjeżdżalnią, akcja poszukiwawcza trwała 10 godzin, jednak nie udało się go uratować

Jak podaje portal Popularne.pl, głos wstępnie udało się zlokalizować w pobliżu zjeżdżalni wodnej. Dalej nie było jednak tak prosto, ponieważ głos odbijał się od grubych ścian rur, tworząc swego rodzaju echo.

- Cała konstrukcja działała jak megafon, bardzo utrudniając zlokalizowanie poszkodowanego. Godzinę zajęło nam ustalenie, gdzie dokładnie się znajduje.- ujawnił Brian Raynolds z policji, która zajmowała się działaniami na miejscu.

Poszukujący byli skonfundowani, przez dłuższy czas nie mogli namierzyć, skąd dochodzi nawoływanie o pomoc. W końcu pracownicy aquaparku wraz z policjantami i ratownikami zorientowali się, że tajemnicze krzyki i jęki pochodzą spod ziemi. 32-latek, który tak pilnie wzywał pomocy, utknął w konstrukcji z metalu, która podtrzymywała zjeżdżalnię w pionie.

Mężczyzna utknął aż 1,2 metra pod ziemią. Kiedy wyszło to na jaw, wszyscy byli w szoku. Nie tylko funkcjonariusze, ale również sami pracownicy aquaparku.

- Zejście tam wymagało niemałego wysiłku, dlatego to nie było pierwsze miejsce, które ktokolwiek wziąłby pod uwagę przy poszukiwaniach - skomentował sytuację rzecznik policji z Scottsdale.

Kontakt z uwięzionym mężczyzną trwał półtora godziny, po tym czasie 32-latek przestał reagować na nawoływania i pytania policji. Akcja poszukiwawcza trwała 10 godzin. Funkcjonariusze zdemontowali między innymi całą zjeżdżalnię.

Dzisiaj grzeje: 1. Fala nienawiści wobec lekarzy i pielęgniarek. Czy tak powinna wyglądać wdzięczność za walkę z koronawirusem?

2. Szykuje się bieda w sklepach? Zmiany widoczne gołym okiem na półkach w Biedronce i Lidlu

Po tym, jak funkcjonariusze odkryli zwłoki mężczyzny, okazało się, że był to bezdomny. 32-latek, który włamał się na teren aquaparku. W poszukiwaniu miejsca do spania mężczyzna wczołgał się pod zjeżdżalnię. Niestety utknął w rurze, która była częścią metalowego wspornika. Funkcjonariusze wydobywali jego zwłoki przez kilka następnych godzin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularny sklep pilnie ostrzega swoich klientów. Chodzi o wycofany produkt, może być niebezpieczny
  2. Nietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotę
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  5. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł