Mężczyzna pobił nastolatków
screen yotube.com/ KOMENDA MIEJSKA POLICJI GDAŃSK
Autor Karol Zaborowski - 29 Czerwca 2020

Mężczyzna pobił dwóch nastolatków. Zwrócili rowerzyście uwagę na niebezpieczną jazdę

Agresywny mężczyzna jadać na rowerze, z dużą szybkością wyminął grupę nastolatków. Kiedy zwrócili mu uwagę, aby bardziej uważał, rowerzysta rzucił się na nich z pięściami. Teraz poszukuje go policja.

Mężczyzna pobił dwóch nastolatków w wieku 13 i 14 lat. Wszystko dlatego, że zwrócili mu uwagę, aby bardziej uważał na ludzi, kiedy jedzie na rowerze. Słowa nastolatków tak go rozwścieczyły, że postanowił rzucić się na nich z pięściami. Jednak wszystko zostało nagrane przez jednego z chłopców.

Rowerzyści często są krytykowani przez kierowców za nieprzestrzeganie przepisów drogowych. Również piesi skarżą się na osoby, które jeżdżą rowerami po chodniku. Oczywiście nie każdy rowerzysta stanowi zagrożenie, ale w tym wypadku nie ma wątpliwości, kto zawinił.

Dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentująDzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentująCzytaj dalej

Mężczyzna pobił dwóch nastolatków

Do całego zdarzenia doszło 7 czerwca 2020 roku w Gdańsku przy ul. Angielska Grobla. Choć minęło już kilka dni, to agresor nadal pozostaje niezidentyfikowany. Sprawa została zgłoszona na policję, która rozpoczęła poszukiwania agresywnego rowerzysty.

Po całym zajściu agresor oddalił się jak gdyby nigdy nic. Jak podaje portal webniusy.com, zaatakowani nastolatkowie na szczęście nie odnieśli żadnego poważniejszego uszczerbku na zdrowiu, mimo że każdy z nich otrzymał po kilka ciosów pięścią.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Nie ulega wątpliwości, że rowerzysta zachował się w sposób skandaliczny i powinien odpowiedzieć za swój czyn dlatego też, jeżeli ktokolwiek wie, kim on jest, to powinien się zgłosić bezzwłocznie na policję, aby sprawiedliwości stała się zadość.

- Świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22. - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł