mężczyzna dzięki wypadkowi odzyskał wzrok
unsplash_Leodgario Pescador
Autor - 30 Stycznia 2020

Niewidomy mężczyzna został potrącony przez samochód. W szpitalu nastąpiło niesamowite ozdrowienie

Mężczyzna z Gorzowa Wielkopolskiego, który jakiś czas temu w wyniku wypadku trafił do szpitala, zaczyna odzyskiwać wzrok. Pan Janusz od 20 lat miał poważne problemy ze wzrokiem i prawie nie widział. Potrącenie przez samochód całkowicie odmieniło jego życie.

Mężczyzna, który od wielu lat był niemal niewidomy, zaczyna odzyskiwać wzrok. Przypadek Pana Janusza zadziwia nawet lekarzy, którzy mówią, że w ciągu całej swojej kariery nie spotkali się z taką sytuacją. Mężczyzna bowiem w wyniku wypadku samochodowego zaczął odzyskiwać zdolność widzenia.

Mało kto by pomyślał, że wypadek samochodowy może być początkiem wyleczenia długoletniej choroby. Tak jednak się stało w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie doszło do potrącenia niemal niewidomego mężczyzny.

Objawy refluksu żołądka. Coraz więcej osób ma z nim problemObjawy refluksu żołądka. Coraz więcej osób ma z nim problemCzytaj dalej

Wypadek samochodowy sprawił, że mężczyzna zaczyna odzyskiwać wzrok

Pan Janusz od 20 lat niemal zupełnie nie widział. Problemy ze wzrokiem sprawiły, że mężczyzna wpadł pod samochód na przejściu dla pieszych. Do szpitala trafił ze złamanym biodrem. To, co zaczęło się dziać na oddziale szpitala, było niewiarygodne dla całego personelu.

Pan Janusz w trakcie pobytu zaczął odzyskiwać wzrok. Utracona wiele lat temu zdolność widzenia zaczęła na nowo powracać, zmieniając życie mężczyzny. Wypadek samochodowy sprawił, że Pan Janusz może mówić o prawdziwym cudzie. Z takim szczęściem w nieszczęściu nie spotykają się nawet lekarze. Nie potrafią oni wyjaśnić tego tajemniczego ozdrowienia. Podejrzewają jedynie, że mężczyzna mógł odzyskać wzrok w wyniku przyjmowania leków w trakcie leczenia ortopedycznego. Pan Janusz odzyskał zdolność widzenia w ciągu dwóch tygodni od wypadku. Teraz nie są mu potrzebne nawet okulary.

Zdarzenie całkowicie zmieniło życie mężczyzny. Teraz gdy na nowo zaczął widzieć, może samodzielnie wychodzić z domu, a nawet wykonywać pracę. Pan Janusz zatrudnił się jako ochroniarz w szpitalu, do którego trafił po wypadku. Cudowne ozdrowienie nie znalazło jeszcze wyjaśnienia, niemniej jednak wciąż zadziwia ono lekarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  2. Mądre i odważne słowa Teresy Lipowskiej. Seniorzy nie mają dostępu do leków
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Gdy lekarze zobaczyli go po porodzie, nie dawali mu żadnych szans. Urodził się z bezmózgowiem, jego wygląd odbiera mowę [ZDJĘCIE]

Następny artykuł