Mężczyzna, który w ramach zabawy lizał muszlę klozetową, zaraził się koronawirusem
instagram_larz
Autor Aneta Młodawska - 30 Marca 2020

Polizał muszlę klozetową w ramach "coronavirus challenge". Okazało się, że został zarażony

Mężczyzna, który w ramach zabawy w tzw. coronavirus challenge lizał muszlę klozetową, zaraził się koronawirusem. Larz poszedł w ślady Avy Louise, 22-letniej gwiazdy Tik Toka, która na filmie zademonstrowała, jak liże deskę sedesową w toalecie samolotu, po czym uśmiecha się do kamery.

Mężczyzna, który w ramach zabawy w tzw. coronavirus challenge lizał muszlę klozetową, zaraził się koronawirusem. Larz to Youtuber, który chciał zyskać na popularności poprzez nagranie sytuacji, w której z torbą na ramieniu wchodzi do publicznej toalety, a następnie zaczyna lizać muszlę klozetową. Choć nagranie nie pomogło Larzowi zyskać fanów, z pewnością zyskał popularność.

Koronawirus zbiera na świecie śmiertelne żniwo. Epidemia spowodowała śmierć wielu osób z Włoch, Iranu, Hiszpanii, Francji, a także Wielkiej Brytanii. Patogen rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie, o czym świadczą codziennie rosnące liczby. W Polsce potwierdzono dotąd 1905 przypadków zarażenia SARS-CoV-2.

Zaskakujące wyznanie. Pacjenci opowiedzieli o swoich objawach COVID-19Zaskakujące wyznanie. Pacjenci opowiedzieli o swoich objawach COVID-19Czytaj dalej

Mężczyzna, który w ramach zabawy lizał muszlę klozetową, zaraził się koronawirusem

Jak podaje fakt24.pl, kilka tygodni temu gwiazda Tik Toka, Ava Louise, zaproponowała zabawę w tzw. coronavirus challenge. Na filmie umieszczonym za pomocą aplikacji pokazała, jak liże deskę sedesową w toalecie samolotu. Zachowanie influencerki zainspirowało pewnego mężczyznę, dla którego zabawa miała dużo poważniejsze konsekwencje.

22-letnia influencerka z Miami spotkała się z ostrą krytyką wymyślonego przez nią wyzwania. Setki tysięcy osób, które widziały wideo stwierzdziły, że zachowanie dziewczyny było bardzo nieodpowiedzialne. Nagranie spotkało się z wieloma komentarzami pełnymi oburzenia.

- Do czego zdolni są ludzie, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę…- brzmi jeden z nich.

Na 22-latkę spłynęła prawdziwa lawina krytyki, jednak nie wszyscy zrozumieli, jakie konsekwencje może nieść ze sobą takie zachowanie. Znalazły się bowiem osoby, które podjęły wyzwanie. Niejaki Larz, mający swój kanał na Youtube, postanowił zabawić się w “coronavirus challenge”. Mężczyzna udostępnił w sieci wideo, na którym wchodzi do publicznej toalety, a następnie liże muszlę klozetową.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych

2. Ważny apel pielęgniarki ws. koronawirusa. Nikt o tym nie mówi, szczególne niebezpieczeństwo dla kobiet

Choć wideo nie zapewniło Larzowi rozgłosu, to informacja, że doszło u niego do zakażenia koronawirusem już tak. Influencer nagrał w szpitalu kolejne nagranie, w którym mówi o zachorowaniu na COVID-19. Internauci nie omieszkali przypomnieć mu, że jego sytuacja wynika z jego własnej decyzji.

By skutecznie chronić się przed koronawirusem, należy przede wszystkim zachować spokój i stosować się do zasad, które publikuje m.in. Ministerstwo Zdrowia czy Główny Inspektorat Sanitarny. Warto przede wszystkim często myć ręce. Zalecane jest, aby używać wody i mydła lub środków na bazie alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jednak będą zakazy. Mają dotyczyć sklepów
  2. Informacje o kolejnych ograniczeniach. Nowe zasady od jutra, nie pójdziemy już na spacer?
  3. GIS ostrzega przed produktami reklamowanymi jako środki przeciwwirusowe, które pojawiają się w internecie. Większość z nich nie przeszła badań klinicznych
  4. Są już najnowsze prognozy. Podano możliwą datę zahamowania epidemii w Polsce
  5. W Chinach złagodzono kwarantannę. Specjaliści obawiają się nowej fali zarażeń
  6. Polacy coraz bardziej się boją. Radykalni internauci chcą większych obostrzeń

Następny artykuł