Michał Wiśniewski ma nowe dziecko
Youtube.com/Telewizja Republika
Autor Klaudia Gaicka - 30 Sierpnia 2020

Michał Wiśniewski wprawił swoich fanów w osłupienie. Rodzina muzyka już niedługo się powiększy

Michał Wiśniewski poinformował na swoim Instagramie o tym, że spodziewa się dziecka. Mamą malucha jest nowa żona muzyka, Pola Wiśniewska. Para ujawniła, jak będzie się nazywał ich malec. Nie można odmówić im oryginalności.

Michał Wiśniewski jest znanym polskim muzykiem i osobowością publiczną. Już od 1994 znamy go jako lidera zespołu Ich Troje, który w swoich czasach był jednym z najpopularniejszych zespołów w kraju. Wraz ze swoim zespołem wydał dziewięć studyjnych albumów, a kawałki, takie jak „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być...”, „Razem, a jednak osobno”, „Tango straconych” czy „Keine Grenzen – Żadnych granic” kojarzy większość z nas, pomimo tego, że od ich powstania minęło wiele lat.

WHO wydało specjalne wytyczne. Dotyczą testów na koronawirusaWHO wydało specjalne wytyczne. Dotyczą testów na koronawirusaCzytaj dalej

Michał Wiśniewski wkrótce ponownie będzie miał dziecko. Znamy imię, które będzie nosił jego synek. Nie można odmówić mu oryginalności

Najnowsze doniesienia z serwisu Plejada.pl głoszą, że Michał Wiśniewski wkrótce po raz piąty zostanie ojcem. Muzyk poinformował o radosnej nowinie za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Jeszcze do niedawna jego związek z Polą Wiśniewską był dla wszystkich sporą tajemnicą. Para ceniła sobie prywatność.

Celebryta ujawnił, jak planuje nazwać swojego synka. Okazuje się, że dziecko będzie się nazywać Falco Amadeus. To dość ciekawe imię, jednak wcześniejsze dzieci Michała również miały dość charakterystyczne. Mowa o Xavierze, Favienne, Etiennette i Vivienne.

Eksperci podejrzewają, że imię chłopca to hołd złożony idolowi lidera Ich Troje, Falco. Austriacki muzyk od lat inspiruje Michała Wiśniewskiego. Przyszła mama Falco, Pola Wiśniewska pochodzi z Warszawy, a z muzykiem poznała się poprzez aplikację Tinder.

Co ciekawe, bardzo szybko po tym, jak Pola poznała Wiśniewskiego, wprowadziła się do jego willi w Magdalence i poznała jego aktualną jeszcze żonę, Dominikę Tajner. Para była wtedy w trakcie rozwodu.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazało porażającą wiadomość. Koronawirus w Kancelarii Prezydenta
2. Gang Fajniaków ma nie tylko przyciągnąć dzieci. Biedronka ma drugi, mniej popularny cel akcji

- Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć - przyznała córka Apoloniusza Tajnera.

Życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego najlepszego oraz gratulujemy nowego potomka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne informacje z Mazowsza. Nie żyją dwie osoby, cztery zostały ranne
  2. Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Jej mąż zginął w tragicznych okolicznościach, a teraz spokoju nie daje jej sąd
  3. Minister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowę
  4. Sanepid pilnie wycofuje popularny produkt. Jest szczególnie niebezpieczny dla alergików
  5. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł