Milonerzy wracają, a Urbański pozuje bez maseczki
East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 24.01.2017 Wiosenna ramowka TVN n/z: HUBERT URBANSKI
Autor Barbara Bujar - 14 Sierpnia 2020

Wielki skandal w "Milionerach". Czym Hubert Urbański bardzo rozwścieczył fanów?

"Milionerzy" wracają z nowymi odcinkami. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa popularnego teleturnieju pojawiła się na planie. Zadowolony Hubert Urbański opublikował z tego powodu zdjęcie w mediach społecznościowych. Internauci od razu wychwycili na nim rażącą nieścisłość. Prowadzący nie miał na sobie ani maseczki, ani przyłbicy. Zarzucili mu lekceważenie obostrzeń. Urbański odpowiedział.

"Milionerzy" wznowili nagrania. Teleturniej emitowany na antenie TVN-u, podobnie jak większość programów rozrywkowych, musiał wstrzymać swoją działalność ze względu na pandemię koronawirusa. Taka decyzja została podjęta w trosce o zdrowie pracowników, a także osób przebywających na widowni w poszczególnych studiach telewizyjnych. Unikanie zgromadzeń jest bowiem najlepszym rozwiązaniem, które pozwala na ograniczenie rozwoju wirusa SARS-CoV-2.

IMGW ogłosiło alarm pierwszego stopnia. Niebezpiecznie będzie dziś w kilku województwachIMGW ogłosiło alarm pierwszego stopnia. Niebezpiecznie będzie dziś w kilku województwachCzytaj dalej

"Milionerzy" wracają z nowymi odcinkami. Hubert Urbański w ogniu krytyki fanów programu

Jak informuje Super Express, po długiej przerwie produkcja wielu programów telewizyjnych została wznowiona. Rozpoczęły się między innymi nagrania nowych odcinków "Milionerów". Teleturniej od wielu lat cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem i za każdym razem gromadzi przed telewizorami mnóstwo fanów. Na brak popularności nie może narzekać też prowadzący, Hubert Urbański. Jego profil na Instagramie obserwuje niemal 26 tysięcy internautów. To właśnie oni zwrócili uwagę na jego najnowsze zdjęcie.

Powrót na plan bardzo ucieszył Huberta Urbańskiego. Swoją radością mężczyzna postanowił podzielić się z fanami. W tym celu opublikował na Instagramie zdjęcie, które opatrzył krótkim opisem "Maski/przyłbice/pleksiglas". Takiej reakcji na pewno się nie spodziewał. Obserwujący od razu zaczęli go krytykować i rozpętali w komentarzach prawdziwą aferę.

Na zdjęciu Hubert Urbański znajduje się w studiu TVN-u. Za nim widoczna jest publiczność, która zachowuje bezpieczną odległość, a dodatkowo wyposażona jest w maseczki ochronne. Niestety, sam prowadzący nie zadbał o zasłonięcie nosa i ust. Ten fakt bardzo nie spodobał się jego fanom, którzy postanowili szybko to skomentować.

- Prowadzący nie zaraża? - jednego z internautów cytuje SE.

- A nie mówiłam, że będą maski, ale prowadzący będzie bez? - pyta kolejny z obserwujących.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Ostatnia szansa na dodatkowe 1400 zł. Zostało mało czasu, spiesz się

Hubert Urbański nie zamierzał milczeć i odpowiedział na krytykę obserwujących. Zdaniem prowadzącego zarówno on, jak i uczestnicy nie muszą zasłaniać nosa i ust, ponieważ zachowują między sobą odpowiedni dystans.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. [Na żywo] Tęcza się pali, setki policjantów na ulicach. Pilnują każdego pomnika. Narodowcy przed chwilą spalili tęczę
  2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł