ministerstwo zdrowia dziękuje
fot. https://pixabay.com/ travisdmchenry
Autor Natalia Niewczas - 30 Września 2020

Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]

Ministerstwo Zdrowia zaskoczyło internautów ostatnim opublikowanym na łamach portalu społecznościowego nagraniem. Choć w dobie wciąż trwającej w Polsce epidemii koronawirusa treści publikowane przez resort mają w dużej mierze charakter dydaktyczny i przypominający, tym razem padły wzruszające słowa podziękowania.

Ministerstwo Zdrowia publikuje chwytające za serce nagranie. Resort dziękuje tysiącom Polek i Polaków między innymi za serce i bezgraniczne oddanie. Krótki film ma pewien ukryty cel.

Z ostatniej chwili: Szaleniec wtargnął do szpitala i zaczął strzelać. Koszmarne wiadomości z zagranicy nie mieszczą się w głowieZ ostatniej chwili: Szaleniec wtargnął do szpitala i zaczął strzelać. Koszmarne wiadomości z zagranicy nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Ministerstwo Zdrowia dziękuje położnym i pielęgniarkom

Poruszające nagranie zostało opublikowane na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia na Twitterze dnia 28 września 2020 roku. W ten sposób resort chce podziękować wszystkim położnym i pielęgniarkom za współczucie okazane pacjentom oraz trud ich codziennej, pełnej poświęceń pracy.

- Za serce, oddanie i profesjonalizm - dziękujemy - czytamy we wpisie.


Jak się okazuje, wpis ma pewien ukryty cel. Choć powodów do podziękowań dla medyków nie brakuje, opublikowane przez ministerstwo nagranie ma służyć także kampanii pod hasłem “Stawiam na przyszłość”.

“Stawiam na przyszłość” to kampania, której głównym celem jest budzenie zawodowych medycznych pasji wśród stojących przed życiowym wyborem młodych Polek i Polaków. Organizatorzy przedsięwzięcia chcą przybliżyć młodzieży profile obu zawodów i jednocześnie podkreślić ich znaczenie dla społeczeństwa.

Według informacji opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej kampanii “Stawiam na przyszłość” w Polsce brakuje wyspecjalizowanych pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych. Dodatkowy problem i wyzwanie dla Polskiej służby zdrowia stanowi wzrost liczby pracujących obecnie w zawodzie osób będących w wieku emerytalnym.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna decyzja GIS. Popularny produkt wycofany, nie jeść pod żądnym pozorem
2.Tysiące Polaków wciąż ją ma w swoich szufladach. Nie wyrzucaj jej, możesz dostać niezłe pieniądze
3. Pięć szpitali odmówiło przyjęcia pacjenta. Gehenna 77-latka trwała dwa dni

O tym, że specjalistów w naszym kraju brakuje, wiadomo nie od dziś. Do jednej z przyczyn tego niezwykle niekorzystnego zjawiska należą niskie wynagrodzenia oferowane medykom, między innymi ratownikom medycznym. Tymczasem wiedza oraz umiejętności medyków są przecież niezastąpione - to ich ręce badają, wspierają i w razie konieczności ratują życie naszych bliskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne sceny w górach. Niestety spadł w przepaść. Wiadomości ze świata
  2. Uwaga na nowe metody oszustów. Kobieta wysłała niewinnego SMS-a i straciła fortunę
  3. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje gwiazda kultowego horroru
  4. Specjaliści biją na alarm. Mówią o "czerwonej lampce" dla ministerstwa zdrowia
  5. Objawy bywają niezwykle mylące. Coraz więcej osób umiera na niewydolność serca
  6. Rosół gotujesz pod pokrywką? 1 detal całkowicie zmienia smak

<>

Następny artykuł