monika odnaleziona po latach
pixabay.com/ Didgeman
Autor Klaudia Gaicka - 20 Maja 2020

Monika zaginęła, kiedy była jeszcze niemowlakiem. Jej mama otrzymała porażający telefon

Monika odezwała się po 20 latach do swojej matki. Historia dosłownie nieprawdopodobna, ale trzymamy kciuki, że okaże się prawdziwa. Wykonano testy DNA, z których ma wynikać czy odnaleziona kobieta to ta sama osoba co zaginiona przed laty dziewczynka.

Monika zaginęła, kiedy jeszcze była małą dziewczyną. Jak podaje portal Se.pl, Monika miała wtedy półtora roku. Dziadkowie zabrali ją na spacer. Podczas ich wizyty w aptece, ktoś zabrał nierozważnie pozostawioną przed wejściem dziewczynkę.

Kolor stolca mówi wiele o naszym zdrowiu. Szczególnie jeden z nich powinien nas niepokoićKolor stolca mówi wiele o naszym zdrowiu. Szczególnie jeden z nich powinien nas niepokoićCzytaj dalej

Monika cudem odnaleziona po 20 latach?

Sprawa długo nie znikała z mediów, pisały o niej liczne gazety oraz informowały codzienne wiadomości. W końcu prokurator wytoczył sprawę Robertowi, ojcu dziecka. Robert z Legnicy był już notowany przez lokalną policję.

Ostatecznie nie przyznał się do winy, jednak w trakcie całej sprawy wielokrotnie zmieniał wersję wydarzeń. Twierdził np. że dziecko sprzedał na organy lub, że po prostu je zabił. Zdarzało mu się nawet opowiadać, że Monika znajduje się u rodziny, która zapłaciła za nią, ponieważ sama nie może mieć dzieci. Mężczyzna non stop zmieniał zeznania lub się mieszał w ich wątkach. Również bardzo źle odzywał się podczas rozpraw.

Po 26 latach od tych tragicznych zdarzeń, do matki Moniki odezwała się 27-letnia kobieta. Według jej słów może być jej córką. Wiek kobiety się zgadza, ustaliła ona ponadto, że amerykańscy rodzice nie są jej biologicznymi rodzicami, ponieważ ją adoptowali, kiedy była jeszcze bardzo mała.

Co ciekawe, matka domniemanej Moniki jest tak zaskoczona całą sprawą, że nie chce nawet spotkać się ze swoją córką. Jak podaje portal, wykonano test DNA, który ma ostatecznie potwierdzić czy Amerykanka jest tą samą osobą, co mała zaginiona Monika z Legnicy.

Z wnuczką chce się natomiast zobaczyć jej babcia. Niestety Pani Julia jest już w sędziwym wieku i choruje, więc czas coraz szybciej im ucieka. Miejmy nadzieję, że kobietom uda się spotkać

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze infomracje. Poważne zmiany od 1 czerwca

2. Szumowski nie miał wyboru. Dopiero teraz ujawnił wszystko, wydał nowe oświadczenie

Cała sprawa brzmi jak scenariusz filmu akcji. Mimo że istnieje prawdopodobieństwo, że odnaleziona kobieta to jednak nie jest Monika, trzymamy kciuki, że cuda jednak się zdarzają.
Każdego roku ginie mnóstwo dzieci, pamiętajmy, by nigdy nie spuszczać naszych pociech z oczu w miejscach publicznych. Niestety istnieją jednostki, które tylko czekają na okazję, by nam ukraść ten najcenniejszy dar, jakim jest dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach
  2. Pamiętasz tę piękność? W latach 80. kochali się w niej wszyscy, dziś również powala swoim wyglądem
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Następny artykuł