Zaginęła Monika Hryniewicz z Koszalina
Facebook.com/Zaginieni Cała Polska
Autor Barbara Bujar - 19 Lipca 2020

Po Monice zaginął wszelki ślad. 25-latka jest w ciąży

Monika Hryniewicz po raz ostatni raz była widziana 28 czerwca w Koszalinie. Od tego czasu rodzina nie miała z nią kontaktu. 25-letniej kobiety szuka policja i grupa poszukiwawcza „Zaginieni Cała Polska”. Istnieją podejrzenia, że może przebywać w Kołobrzegu. Każda pomoc w jej odnalezieniu jest bardzo przydatna. Pani Monika jest w 25. tygodniu ciąży.

Policja i grupa „Zaginieni Cała Polska” prowadzą intensywne poszukiwania 25-letniej mieszkanki Koszalina. Kobieta wyszła z domu 28 czerwca i od tej pory ślad po niej zaginął. Aby ułatwić jej odnalezienie zaniepokojona rodzina podała jej rysopis i wygląd ubrania, które w pamiętny piątek miała na sobie. Niepokój dodatkowo wzbudza błogosławiony stan poszukiwanej. Z podanych informacji wynika, że pani Monika jest w 25. tygodniu ciąży.

Zaginęła Monika Hryniewicz z Koszalina. Poszukiwania ciężarnej kobiety prowadzi lokalna policja

Tragiczna śmierć 20-letniej gwiazdy. Zostawiła wiadomośćTragiczna śmierć 20-letniej gwiazdy. Zostawiła wiadomośćCzytaj dalej

O zaginięciu młodej kobiety informuje także Radio Zet. Z doniesień portalu i grupy poszukiwawczej wynika, że 28 czerwca 2020 roku pani Monika Hryniewicz wyszła z domu w celu udania się na teren giełdy samochodowo-towarowej przy ulicy Giełdowej w Koszalinie. Po tym wydarzeniu nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się z rodziną. Zaniepokojeni bliscy proszą o pomoc. Z ustaleń wynika, że 25-latka może przebywać w Kołobrzegu.

- Istnieje podejrzenie, że Pani Monika przebywa lub przebywała w Kołobrzegu w towarzystwie 37-letniego Tomasza K. - informuje grupa poszukiwawcza „Zaginieni Cała Polska”.

Sprawą 25-latki natychmiast zajęli się funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Aby ułatwić im zadanie, rodzina poszukiwanej podała jej szczegółowy rysopis oraz opis ubrania, które w dzień zaginięcia miała na sobie. Dane mogą pomóc nie tylko mundurowym. Wszyscy, którzy widzieli panią Monikę lub posiadają na jej temat jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt z najbliższym komisariatem policji lub siedzibą KMP w Koszalinie.

Monika Hryniewicz to szczupła, wysoka, 25-letnia kobieta. Jej wzrost został oszacowany na 172 centymetry. Dodatkowo poszukiwana ma długie, proste i ciemne włosy, które sięgają jej bioder. Charakterystyczne są dla niej również niebieskie oczy, prosty nos, przylegające uszy i pełne uzębienie. Zauważyć można także powiększony brzuch. Kobieta jest bowiem w 25. tygodniu ciąży.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

2. Przy bankomacie możesz się naprawdę mocno zdziwić. Spora zmiana w wypłatach już weszła w życie

Choć od 28 czerwca minęło już sporo czasu, przydatny może okazać się także opis ubioru zaginionej. W chwili wyjścia z domu kobieta miała na sobie niebieską tunikę z rękawem 3/4, która odznaczała się nadrukiem w postaci białego motyla. Dodatkowo miała założone zielone legginsy, czarne obuwie z białą podeszwą i okulary z czarnymi oprawkami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Był jedną z największych gwiazd TVP. Dziś nie pozostawia na stacji suchej nitki, padły mocne słowa;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyło

Następny artykuł