Myśliwy zastrzelił 7 osób
fot. pixabay.com/pasja1000
Autor Barbara Bujar - 23 Maja 2020

Grupa mężczyzn wyjechała na ryby. Niespodziewanie myśliwy otworzył ogień

Myśliwy zaatakował ośmiu mężczyzn, którzy wspólnie wybrali się na ryby. Tylko jednemu z nich udało się uciec. To właśnie on zawiadomił policję. Pozostałych siedmiu wędkarzy sprawca zastrzelił. Grozi mu dożywocie.

Do tragedii doszło w czwartek, kiedy mieszkający w Kijowie wędkarze wybrali się za miasto. Mężczyźni przy okazji łowienia ryb urządzili imprezę, podczas której spożywali alkohol. W pewnym momencie dołączył do nich myśliwy, który wynajmował wędkarzom staw. Żaden z nich nie wiedział, że wspólna zabawa będzie miała tak dramatyczny finał.

Myśliwy wynajął wędkarzom staw, po czym siedmiu z nich zastrzelił

Popularny olej wycofany z obrotu. Natychmiast go wyrzućPopularny olej wycofany z obrotu. Natychmiast go wyrzućCzytaj dalej

Staw, który wędkarzom wynajął myśliwy, mieści się w Żytomierzu. To właśnie tam z czwartku na piątek urządzili oni imprezę. W trakcie dołączył do nich gospodarz. Wszyscy bawili się i wspólnie spożywali alkohol. Po czasie przy stole rozpętała się awantura, a myśliwy złapał za broń. O szczegółach sprawy poinformował wiceminister spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko.

- Grupa starych znajomych z Kijowa odpoczywała w tym miejscu nie po raz pierwszy. Po spożyciu napojów alkoholowych sześciu z nich poszło spać do pobliskiego domku. Trzech mężczyzn kontynuowało picie alkoholu. Około godziny pierwszej w nocy doszło do kłótni i jeden z nich chwycił za broń. Strzelał gospodarz, 58-letni zawodowy myśliwy – czytamy jego wypowiedź na portalu fakt.pl

Z wypowiedzi wiceministra wynika, że na miejscu przebywało dziewięciu mężczyzn. W momencie rozpoczęcia strzelaniny sześciu z nich znajdowało się już w budynku. Tylko jednemu z nich udało się uciec i zawiadomić policję.

Jak podaje fakt.pl, strzelający myśliwy najpierw zaatakował mężczyzn, którzy razem z nim przebywali na zewnątrz. Na tym niestety nie poprzestał. Strzelał również do tych, którzy wcześniej udali się spać. Jeden z nich, kiedy usłyszał strzały, pobiegł do pobliskiej wsi w celu zawiadomienia policji. Niestety żadnego z jego kolegów nie udało się uratować. Myśliwy od razu po zdarzeniu został aresztowany i czeka na proces.

Dzisiaj grzeje: 1. Traktowanie polskich pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Niewyobrażalne nagranie, włos się jeży na głowie

2. 10-latek zdradził mamie swój największy sekret. Kiedy usłyszała prawdę, zabiła go

- Myślę, że sąd nie podejmie innej decyzji niż dożywotnie pozbawienie wolności wobec osoby, która pozbawiła życia siedmiu ludzi – komentuje jego sytuację Anton Heraszczenko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać
  2. Skandaliczne zachowanie kobiety na myjni samochodowej. Kamery nagrały, co robiła z psem
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Kwota wolna od podatku 2020. Próg uległ zmianie

Następny artykuł