Aktorka z serialu "Na Wspólnej" samotnie wychowuje niepełnosprawną córkę
youtube.com/Uwaga!TVN
Autor Barbara Bujar - 11 Czerwca 2020

Gwiazda "Na Wspólnej" samotnie wychowuje chorą córkę. Jej słowa powinny trafić do każdego

„Na Wspólnej” to serial, w którym można zobaczyć najbardziej znanych polskich aktorów. Fani często zazdroszczą im życia, jakie wiodą dzięki popularnej pracy. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że osoby publiczne także zmagają się z poważnymi problemami. Przykładem może być Lucyna Malec, która w serialu wciela się w postać Danki. Na co dzień kobieta samotnie opiekuje się niepełnosprawną córką.

"Na Wspólnej" to serial, który śledzi mnóstwo Polaków. Lucyna Malec jest aktorką, która wcieliła się tam w rolę Danusi. Jej postać jest uwielbiana przez widzów, a ją samą wszyscy odbierają jako osobę serdeczną, miłą i zawsze uśmiechniętą. Niestety aktorka na co dzień zmaga się z naprawdę dużymi problemami.

Pierwsze objawy raka krtani. Łatwo pomylić je ze zwykłym przeziębieniemPierwsze objawy raka krtani. Łatwo pomylić je ze zwykłym przeziębieniemCzytaj dalej

Gwiazda „Na Wspólnej” z uśmiechem podchodzi do trudnych obowiązków domowych

Jak podaje portal fakt.pl, Lucyna Malec od 22 lat samotnie wychowuje córkę, ponieważ mąż zostawił ją tuż po porodzie. Właśnie wtedy rozpoczęły się jej problemy. W krótkim odstępie czasu kobieta przeżyła rozstanie, dowiedziała się o chorobie córki, a zaraz potem zmarła jej mama. Aktorka wyszła jednak z tego okresu silniejsza i dziś chętnie opowiada o tym, jak spędza czas ze swoim, dorosłym już dzieckiem.

22-letnia Zosia cierpi na porażenie mózgowe. Choroba wymaga stałej opieki, którą gwarantuje córce mama. Teraz, w czasie pandemii, obie kobiety mają tego czasu wystarczająco dużo. Okres kwarantanny spędzają w Konstancinie, w domu siostry i szwagra aktorki. W rozmowie dla magazynu „Viva” przyznała, że nikt z nich nie narzeka na brak zajęć, a ona sama postanowiła założyć sobie nawet konto na Facebooku.

- Staramy się spędzać czas w domu, dużo czytamy, śpiewamy, tańczymy, rysujemy. Trochę chodzimy po schodach, trochę się gimnastykujemy. Jeżeli na spacer, to w kółko po ogródku, jak Felicjan Dulski. W Konstancinie jest piękny park zdrojowy, ale trzymamy się zakazów, respektujemy je, dlatego jak pan Dulski, idziemy na Kopiec - powiedziała Malec.

Okazuje się, że niepełnosprawna córka aktorki bardzo dobrze znosi okres pandemii. Lucyna Malec wspomniała, że 22-latka bardzo lubi ciocię i wujka, dlatego cieszy się, że może ten czas spędzać z nimi. Dodała również, że Zosia wiele rozumie z obecnej sytuacji i wie, co dzieje się w kraju. Kiedy aktorka prowadzi wieczorne transmisje na Facebooku, córka chętnie siada obok niej i słucha. Obie kobiety cieszą się, że mają siebie obok.

- To duża wartość - od tak dawna nie byłyśmy razem. Okazuje się, że ten czas spędzony wspólnie przez 24 godziny na okrągło nie jest straszny czy męczący. Można się zorganizować. Ja wiem, że czasami bycie razem bywa trudne, ale dajemy radę” - wyznała w rozmowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

Lucyna Malec podzieliła się w rozmowie także swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji związanej z koronawirusem. Dla aktorki pandemia równoznaczna jest przecież z chwilową utratą pracy. Mimo to kobieta podchodzi do wszystkiego optymistycznie. Mówi, że ma wspaniałe życie, a koszmar w końcu minie i aktorzy wrócą do pracy.

- Nawet, jak jest źle, lub kiedy mi się wydaje, że jest źle, myślę o ludziach, którzy naprawdę są w ciężkim położeniu. I wtedy myślę o swojej sytuacji, że jest wspaniała. Mam co jeść, mam gdzie spać, nie lecą mi na głowę bomby, mam przyjaciół, na których mogę liczyć – podsumowała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzelanina w bloku na Mazowszu. Zginęły dwie osoby, jedna jest ciężko ranna
  2. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan został ojcem. Z samego rana doczekaliśmy się radosnej nowiny, gratulujemy

Następny artykuł