Na wspólnej: koronawirus
fot. screen youtube TVN Series
Autor Klaudia Gaicka - 21 Lipca 2020

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zarażona koronawirusem. Przyznała się do choroby?

„Na wspólnej" nie jest jedynym serialem, w którym gra polska gwiazda. Małgorzata Socha zaraziła się koronawirusem. Wiemy, w jaki sposób spędza czas izolacji. Jej synek jest razem z nią. Dzięki jej profilowi na Instagramie wiemy, jak czuje się gwiazda.

“Na Wspólnej” jest jednym z popularniejszych seriali w Polsce. Pierwszy raz emitowany był blisko 17 lat temu, a każdego roku zrzesza przed telewizorami tysiące, jak nie miliony Polaków i nie tylko. Okazuje się bowiem, że serial jest fenomenem również na arenie międzynarodowej. Godziny, w których możemy oglądać serial, wielokrotnie ulegały małym zmianom z powodu innych programów i ich popularności.

Gigantyczne kary za brak maseczek. Osoby wybierające się do Francji powinny uważaćGigantyczne kary za brak maseczek. Osoby wybierające się do Francji powinny uważaćCzytaj dalej

Gwiazda "Na Wspólnej" zarażona koronawirusem

Serial nie jest jedynym hitem, z którego znana jest gwiazda zakażona koronawirusem SARS-CoV-2. Małgorzata Socha, ponieważ o niej mowa, ma wykształcenie teatralne i bogate doświadczenie zawodowe. Jeszcze w czasach liceum uczęszczała na zajęcia do kółka teatralnego, a zadebiutowała w spektaklu Teatru Telewizji “Anka” w reżyserii Radosława Piwowarskiego, gdzie odegrała główną rolę.

Jak podaje portal Se.pl, do zakażenia Małgorzaty Sochy doszło mniej więcej w czasie, kiedy kręcone były zdjęcia do serialu “Przyjaciółki”. W związku z tym cała ekipa serialu musiała odbyć przymusową kwarantannę. Jedną z serialowych gwiazd, które ujawniły już swój wynik testu na COVID-19 jest Magdalena Stużyńska.

- Nie mam COVID!!! Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć - napisała.

Magazyn „Show” wyjawił, że Małgorzata Socha łagodnie przechodzi chorobę. Źródło twierdzi, że jeszcze na planie serialu, gwiazda zmagała się z „dyskretnymi objawami choroby”.

Na instagramowym profilu gwiazdy „Na wspólnej” i „Przyjaciółek” wyraźnie widać, że od jakiegoś czasu Małgorzata więcej przebywa w domu. Zdjęcia ukazują ją w dobrej formie, uśmiechniętą i trenującą sport. Sporo czasu również poświęca dzieciom.

- Dzisiejszy dzień zaczynamy od... zabawy!!! Nawet się człowiek z piżamy nie zdąży przebrać. - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła kilka dni po pobiciu przez męża. Tym co zrobił chwalił się kolegom

2. Możesz na nie narzekać i mówić, że nic nie dają. Ale z faktami na temat masek nie ma co dyskutować

Poza czołowymi serialami, o których już wspomnieliśmy, celebrytka występowała również w kilku innych słynnych produkcjach. Jeżeli chodzi o seriale, to mogliśmy ją podziwiać między innymi w takich, jak: Złotopolscy, Samotność w sieci, Kryminalni, Rodzinka, Plebania, Miodowe lata, Lokatorzy, Ojciec Mateusz oraz Pierwsza miłość. Filmy, w których grała to np. w: Samotność w sieci, Wkręceni 2 i Weekend,

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pasażer dostał ataku padaczki w tramwaju. ZTM właśnie ostrzegł o dużych utrudnieniach
  2. Pod Sejmem zrobi się bardzo gorąco, setki Polek i Polaków są zbulwersowane. Wychodzą na ulice, będą protestować w obronie dzieci;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł