"Na wspólnej": aktor potrzebuje pomocy
unsplash NeONBRAND
Autor Klaudia Gaicka - 24 Września 2020

Poważny wypadek aktora z "Na Wspólnej". Jest w szpitalu, konieczna będzie skomplikowana operacja

,,Na wspólnej” to jestem z najpopularniejszych seriali w kraju. Przyszłość jednego z czołowych aktorów produkcji jest zagrożona. Aktor uległ poważnemu wypadkowi, w którego skutek nie może się normalnie poruszać. Zorganizował zbiórkę, w której prosi o pomoc fanów.

”Na wspólnej” to jestem z najpopularniejszych seriali w kraju. Pierwszy raz emitowany został w dniu 27 stycznia 2003, a jego emisja trwa po dziś dzień. Ukochany serial Polaków przedstawia losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

Mało kto wie, że pierwowzorem „Na wspólnej” jest niemiecki serial pt. Unter Uns. Produkcja emitowana jest od 28 listopada 1994 w telewizji RTL. Oryginalną wersją formatu jest z kolei wersja węgierska, nosząca tytuł Barátok közt (pol. Wśród przyjaciół), emitowana w telewizji RTL Klub od 26 października 1998.

Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?Czytaj dalej

"Na wspólnej" bez jednego z czołowych aktorów? Przyszłość Grzegorza Kowalczyka jest zagrożona

Jeden z aktorów serialu potrzebuje pomocy. Jak podaje portal Tvn.pl, Grzegorz Kowalczyk znany jest nie tylko z „Na wspólnej”, ale również z wielu innych polskich seriali i filmów. Mogliśmy podziwiać jego grę aktorką także w „Ekstradycji", „Poranku kojota" czy w „Chłopaki nie płaczą". Uwielbiają go również widzowie teatru muzycznego, ponieważ występował w kultowych spektaklach, takich jak „Metro", „Romeo i Julia" czy „Grease".

Niestety w ubiegłym tygodniu 53-letni aktor uległ wypadkowi. Wskutek tego ma poważne problemy z poruszaniem się. Grzegorz Kowalczyk zwrócił się z ogromną prośbą do swoich fanów. Bez pieniędzy na skomplikowany zabieg i rehabilitację aktor nie będzie mógł dalej pracować w zawodzie.

- Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Grzegorz Kowalczyk i jestem aktorem filmowym i byłym tancerzem warszawskich teatrów. Tydzień temu uległem wypadkowi który spowodował złamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbędna jest operacja o rehabilitacja abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia - zaczął na stronie zbiórki Pomagam.pl

Aktor przez wiele lat pomagał innym. Od 25 lat jest honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Jak sam podkreśla, wie, jak wiele warta jest pomoc.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegała smutna wiadomość. Nie żyje znana polska piosenkarka, jej przeboje nucił cały kraj
2.Blisko 140 tys. Polaków ruszyło po dodatkowe wsparcie. Można dostać nawet 31,8 tys. zł
3.Witold Pyrkosz zabrał do grobu wielką tajemnicę. Dopiero lata po śmierci prawda wyszła na jaw

- Wiem jak bardzo potrafią być wdzięczni Ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają - napisał.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://pomagam.pl/t9gerg8m

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrze
  2. Naukowcy alarmują, jesteśmy królikami doświadczalnymi testującymi niezatwierdzone leki. Część składników nie została nigdy przebadana
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Aktor "Na Wspólnej" jadł pyzy i kluski, a i tak schudł 19 kg. Niewiarygodna metamorfoza, jest nie do poznania

Następny artykuł