bubbletea
fot. https://pixabay.com/ Lense_n_Pen
Autor Natalia Niewczas - 15 Lipca 2020

Nastolatka uskarżała się na bóle brzucha. W jej ciele lekarze znaleźli masę małych kulek

Nastolatka pochodząca z Chin, a dokładniej z prowincji Zhejiang uskarżała się na trwające od kilku dni uporczywe bóle brzucha. Ani ona, ani rodzice dziewczyny nie podejrzewali, co wykażą specjalistyczne badania. Przyczyną jej dolegliwości okazał się ogrom umiejscowionych w ciele pacjentki małych kulek.

Nastolatka przez kilka dni cierpiała z powodu problemów z układem trawiennym. Dokuczały jej zaparcia i bóle brzucha. Rodzice nastolatki podjęli w związku z dolegliwościami córki odpowiednie działania. Zawieźli dziewczynę do szpitala, gdzie lekarze poddali ją niezbędnym do postawienia diagnozy badaniom. Wyniki badania tomografem ujawniły szokującą prawdę - w ciele nastolatki roiło się od czarnych punktów niewiadomego pochodzenia.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje 35-letnia lekarkaTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje 35-letnia lekarkaCzytaj dalej

Nastolatka z kulkami z ciele

Choć nastolatka cierpiała z powodu bólu brzucha przez blisko tydzień, w szpitalu zdołano ustalić dokładną przyczynę jej problemów z układem trawiennym. Według doniesień portalu abczdrowie.pl, wyniki badania tomograficznego z początku zszokowały nawet lekarzy - jelita, podobnie jak żołądek dziewczyny, były wypełnione drobnymi, czarnymi kulkami. Okazały się niczym innym jak składnikiem popularnego ostatnimi czasy napoju - bubble tea, czyli tak zwanej herbaty bąbelkowej.

Bubble tea to nic innego jak napój herbaciany z dodatkiem pozornie nieszkodliwej tapioki. Jest on popularny w Chinach, ale można go zamówić także w innych częściach świata. Uczeni z Niemiec wątpią jednak w całkowitą niewinność tej substancji, podejrzewając ją o możliwe działanie kancerogenne.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

2. Na urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzie

Mimo że lekarze wpadli w zdumienie spowodowane wynikami badań dziewczyny, ona przypomniała sobie, że w ostatnim czasie piła bubble tea, czyli herbatę z dodatkiem kuleczek z tapioki. Z niewyjaśnionych przyczyn układ pokarmowy nastolatki nie mógł poradzić sobie z ich strawieniem i to właśnie one, zgromadzone w ciele, powodowały natrętny ból. Kuracją zaleconą przez specjalistów było zażycie tabletek na przeczyszczenie. Dzięki nim zalegające w ciele składniki bąbelkowej herbaty miały spowodować udrożnienie układu trawiennego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł