Nastolatka poszukiwana przez policję
Komenda Powiatowa Policji w Żywcu
Autor Barbara Bujar - 25 Września 2020

Wyszła do szkoły i słuch po niej zaginął. Trwają poszukiwania 17-latki

Nastolatka ostatni raz widziana była 21 września. Rano wyszła z domu, jednak nie dotarła nawet do szkoły. Żywieccy policjanci od kilku dni prowadzą jej poszukiwania. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat 17-letniej Jagody Miszteli, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem. W celu ułatwienia akcji funkcjonariusze podali szczegóły na temat ostatniego miejsca pobytu i ubioru dziewczyny.

Nastolatka, której zdjęcie obiegło polskie media, od kilku dni nie pojawiła się w domu. Zaniepokojona rodzina cały czas ma nadzieję, że policji w końcu uda się ją odnaleźć. Dzięki informacjom, kóre do tej pory udało się zebrać śledczym, w akcję poszukiwawczą może zaangażować się więcej osób. Bliscy dziewczyny i funkcjonariusze apelują do wszystkich - każdy szczegół ma znaczenie

Pilne ostrzeżenie IMGW. Zacznie się już dziś, duże zagrożenie dla zdrowia i życiaPilne ostrzeżenie IMGW. Zacznie się już dziś, duże zagrożenie dla zdrowia i życiaCzytaj dalej

Zaginęła nastolatka z Ujsoł. Rodzina i policja proszą o pomoc

Informacja o zaginięciu 17-letniej Jagody Miszteli obiegła media. Wcześniej pojawiła się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. To właśnie tamtejsi funkcjonariusze prowadzą jej poszukiwania. Aby ułatwić i przede wszystkim przyspieszyć odnalezienie nastolatki, pod fotografią został umieszczony szczegółowy opis jej obioru w dniu zaginięcia oraz danych na temat miejsca, w którym widziana była po raz ostatni.

Z udostępnionych przez żywiecką policję informacji wynika, że 17-letnia Jagoda Misztela jest mieszkanką wsi Ujsoły. Ostatni raz rodzina widziała ją w poniedziałkowy poranek. 21 września o godzinie 6:00 dziewczyna wyszła do szkoły i od tej pory nie miała kontaktu z bliskimi. Wiadomo, że nie pojawiła się także na lekcjach.

Jagoda Misztela ostatni raz widziana była w Rajczy. Tam miała przemieszczać się w stronę ronda. Rodzina podała, że wychodząc do szkoły dziewczyna miała założone jasne spodnie typu jeans, czarne adidasy i ciemny płaszcz. Miała przy sobie także torbę koloru ciemnego. Tak zapamiętali ją bliscy, którzy codziennie z niecierpliwością czekają na nowe informacje w sprawie nastolatki. Wraz z policjantami proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważny wypadek aktora z "Na Wspólnej". Jest w szpitalu, konieczna będzie skomplikowana operacja
2.Z chińskiego laboratorium wydostała się groźna bakteria. Zakażenia już liczą w tysiącach
3.Nawet 90% przyczyn raka żołądka dotyczy stylu życia. Czego unikać, aby uchronić się przed tą straszną chorobą?

- Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 857 22 55 lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112 - apelują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Horror w Zakopanem. Wyszła w góry i nagle stracili z nią kontakt. Trwa dramatyczna akcja
  2. Naukowcy aż osłupieli, gdy zobaczyli najnowsze zdjęcia. Wielka Czarna dziura zrobiła coś niezwykłego
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało zatrważającą wiadomość. Padł nowy rekord zakażeń, jest komentarz rzecznika resortu
  4. Zniesienie celibatu dla księży. Jesteście za?
  5. Jak w Polsce leczy się COVID-19? Lekarz klinicysta wyznał całą prawdę
  6. Najgorszy sposób na trzymanie mięsa w lodówce. Jeden błąd możesz kosztować nas zdrowie

<>

Następny artykuł