Niania znęcała się nad dziećmi
fot. pexels.com
Autor Karol Zaborowski - 4 Listopada 2019

Zostawili bliźniaki pod opieką niani. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera

Niania powinna doskonale wiedzieć, jak postępować z dziećmi i przede wszystkim wykazywać ogrom cierpliwości do swoich podopiecznych. Tyczy się to szczególnie opiekunek bardzo małych dzieci, które przecież nie rozumieją, co się dzieje wokół nich. Niestety często za tego typu pracę biorą się osoby, które absolutnie nie powinny się nawet zbliżać do dzieci.

Niania wbrew temu co może się wydawać wielu osobom, to niezwykle odpowiedzialny zawód, który powinien być wykonywany przez osoby, które naprawdę mają pojęcie o opiece nad dziećmi. Niestety co pewien czas docierają do nas informacje o kolejnych przypadkach, które pokazują, że niektórzy ludzie nie powinni się nawet zbliżać do dzieci. Pewne małżeństwo przekonało się o tym bardzo dobitnie.

21-letnia McKenna Newell została zatrudniona do opieki nad 5-miesięcznymi bliźniakami. Rodzice maluchów bardzo długo starali się znaleźć odpowiednią osobę do opieki nad swoimi dziećmi, ale mimo to nie udało im się to. Niestety dowiedzieli się o tym dopiero po fakcie.

Kobieta zemdlała na szpitalnym korytarzu. Ratownik medyczny zamiast jej pomóc, po prostu odszedłKobieta zemdlała na szpitalnym korytarzu. Ratownik medyczny zamiast jej pomóc, po prostu odszedłCzytaj dalej

Niania z piekła rodem

McKenna Newell opiekowała się bliźniakami zaledwie jeden dzień i ten czas wystarczył, aby rodzice dzieci dowiedzieli się, że kobieta absolutnie nie nadaje się do takiej pracy. Przede wszystkim dla 21-latki problemem już był sam dźwięk płaczu dziecka, które niestety nie uniknie się podczas opieki nad maluchem, który ma zaledwie 5 miesięcy. Jednak Newell, zamiast postarać się uspokoić dzieci, którymi się opiekowała, przykrywała je kocem lub potrząsała nimi od razu, gdy zaczynały płakać.

W końcu kobieta nie mogła sobie poradzić już z kolejnymi napadami płaczu synka swoich pracodawców i zaczęła go bić. Wszystko zostało zarejestrowane przez ukrytą kamerę, którą zamontowali rodzice bliźniaków. Gdy tylko wrócili do domu, obejrzeli wszystko, co udało się dzięki niej zarejestrować.

Małżeństwo było przerażone, widząc, przez co przeszły ich dzieci i natychmiast wezwali do swojego domu policję. Jak podaje portal Wp.pl, 21-latka została skazana przez sąd na 30 dni więzienia, a także 500 godzin prac społecznych i 5 tysięcy dolarów grzywny. Na szczęście maluchom, którymi się opiekowała, nie wyrządziła większej krzywdy i pomoc ze strony lekarzy była w tym wypadku niepotrzebna. Strach pomyśleć, co by się mogło stać, gdyby kobieta opiekowała się maluchami przez dłuższy czas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kłamstwo jednej z głównych postaci ruchu antyszczepionkowego ujawnione. Autopsja dziecka wszystko wyjaśniła
  2. 26-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wszystko przez napoje energetyczne
  3. Gabriela Kownacka była kochana przez miliony fanów. Choroba, która ją zabrała diagnozowana jest u tysięcy Polek

Następny artykuł