Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje gwiazdor programu "Złomowisko PL"

nie żyje Marek Pawłowski
unsplash.com/Aleksei Zaitcev
Autor Natalia Niewczas01.01.2021

Nie żyje gwiazdor programu “Złomowisko PL”, Marek “Krzykacz” Pawłowski. Przykre informacje przekazali między innymi twórcy programu oraz emitująca go stacja Discovery Channel. Mężczyzna zmarł niespodziewanie w ostatni dzień roku.

Nie żyje Marek Pawłowski. Występował w programie “Złomowisko PL” razem z Edwardem “Edkiem” Kalińskim. Program jest emitowany na antenie Discovery Channel od 2015 roku.

Nie żyje Marek “Krzykacz” Pawłowski

Wieść o tym, że Marek Pawłowski nie żyje, dnia 1 stycznia przekazała stacja Discovery Channel Polska. Na oficjalnym profilu stacji na Instagramie zamieszczono stosowny wpis.

- Dotarła do nas straszna wiadomość. Ten rok miał się zacząć zupełnie inaczej. Ogromny smutek. Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać - czytamy.

Według informacji podawanych przez SuperExpress Marek Pawłowski zmarł 31 grudnia ok. godziny 20:00. Przyczyna zgonu pozostaje nieznana.

Smutne doniesienia o stanie zdrowia Elżbiety II. „Został jej miesiąc życia, może mniej”Smutne doniesienia o stanie zdrowia Elżbiety II. „Został jej miesiąc życia, może mniej”Czytaj dalej

Smutną informację za pomocą Internetu potwierdzili znajomi Marka Pawłowskiego. W Internecie pojawiły się wpisy upamiętniające.

Wśród nich znalazł się między innymi wpis zaprzyjaźnionego warsztatu Vintage Garage. Nie zabrakło ciepłych słów na temat gwiazdora programu “Złomowisko PL”.

- Marek pomimo tego, że występował w TV, za gwiazdora się nie uważał... Zawsze można z nim było porozmawiać, na każdy temat, dla wszystkich miał czas, lubił pomagać innym ludziom i przedkładał inne wartości niż tylko pieniądz... Dbał bardzo o rodzinę, która poniosła największą stratę - napisano na profilu na Facebooku.

Fani nazywali Marka Pawłowskiego “Krzykaczem” z uwagi na donośny głos mężczyzny. Telewidzowie cenili go za poczucie humoru i pracowitość.

Nie żyje Marek Pawłowski. Jak podaje portal wiadomości.radiozet.pl, mężczyzna zmarł w wieku 65 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

Następny artykuł