Tragiczne wieści, nie żyje 16-latka. Dziewczyna brała udział w popularnym programie rozrywkowym

Nie żyje Grace Martens
unsplash.com/Mike Labrum
Autor Barbara Bujar01.11.2020

Wiadomość o tym, że nie żyje Grace Mertens, obiegła media na całym świecie. Dziewczyna była jedną z najpopularniejszych uczestniczek niemieckiej edycji „The Voice Kids”. Jej talent i osobowość od razu pokochali wszyscy widzowie programu. Niestety, mimo młodego wieku przyszło jej stoczyć ogromną walkę. Po trzech latach Grace przegrała z rakiem mózgu. Przeczuwając swoją śmierć, pożegnała się z fanami. Zaplanowała też swój pogrzeb.

Nie żyje Grace Mertens – wstrząsającą wiadomość przekazali niedawno producenci niemieckiej odsłony „The Voice Kids”. Dziewczynka pojawiła się na ich scenie w 2017 roku i w jednym momencie skradła serca wszystkich obecnych na sali. Jurorzy zapowiadali jej wspaniałą karierę. Niestety, trzy lata później dowiedzieli się o jej śmierci.

- Otrzymaliśmy niesamowicie smutną wiadomość. Grace Mertens zmarła w wieku 16 lat z powodu powikłań po guzie mózgu. Nigdy cię nie zapomnimy – napisali.

Minister Zdrowia wydał właśnie pilne polecenie. Decyzja zapadłaMinister Zdrowia wydał właśnie pilne polecenie. Decyzja zapadłaCzytaj dalej

Grace Mertens nie żyje. 16-latka przegrała walkę z rakiem mózgu

Jak podaje Wirtualna Polska, Grace Martens już podczas występów na scenie „The Voice Kids” wiedziała o swojej chorobie. Lekarze zdiagnozowali u niej raka mózgu. Mimo to dziewczynka nie chciała się poddawać, żyła normalnie i spełniała swoje marzenia. W pewnym momencie choroba zaczęła jednak postępować.

Zarówno Grace, jak i jej bliscy, oswajali się z myślą, że wkrótce może stać się najgorsze. Choć wszyscy mieli nadzieję, że dziewczynce uda się wyzdrowieć, wiedzieli, w jak ciężkim jest stanie. 16-latka także miała świadomość tego, co może się wydarzyć. Kilka tygodni przed śmiercią postanowiła, że pożegna się ze swoimi fanami na Instagramie.

- Mój guz rośnie i jest już poza kontrolą. Lekarze nie mogą nic zrobić, aby zahamować jego wzrost. Chciałabym tego nie mówić i żeby to nie była prawda – napisała Grace cytowana przez WP Parenting.

Młoda wokalistka podzieliła się w mediach społecznościowych jeszcze jedną ważną informacją. Okazało się, że chciała zaplanować swój pogrzeb. W związku z tym wystosowała do swoich najbliższych specjalną i jednocześnie ostatnią prośbę.

- Planujemy mój pogrzeb i pomyślałyśmy, że świetnie byłoby przygotować film z moimi przyjaciółmi i rodziną, którzy mnie wspominają, opowiadają historię o tym, jak się poznaliśmy lub jakie było ich pierwsze wrażenie o mnie lub opowiadające o czymś głupim/śmiesznym, co jest ze mną związane – przekazała.

Marzenie Grace się spełniło, a filmik dla niej nagrała nawet Lady Gaga. Piosenkarka była niesamowicie poruszona historią 16-latki, która w jej oczach była bardzo dzielna. Jej słowa wzruszyły wielu internautów.

Dzisiaj grzeje: 1.Ogromne kary za wejście na cmentarz. Jest jednak pewien wyjątek, w którym jest to dozwolone
2.Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
3. Wczesne objawy cukrzycy. Wiele osób je lekceważy

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny aktor, prawdziwa ikona kinaMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny aktor, prawdziwa ikona kinaCzytaj dalej

- Cześć Grace! Tu Lady Gaga! Mam nadzieję, że poznasz mnie w tych okularach. Nagrywam ten filmik, żeby ci powiedzieć, że cię kocham i słyszałam twoją historię. Dowiedziałam się, że jesteś bardzo dzielną dziewczyną. Będę się za ciebie modlić i myśleć o tobie. Będziesz stale w moich myślach. Chciałabym, żebyś wiedziała, że niezależnie od tego, co będzie się działo, walcz i trwaj z twoją rodziną. Oni bardzo cię kochają i to jest piękne, bo nie ma nic cudowniejszego od miłości i ty to masz – powiedziała piosenkarka.

Profesor Gut o najnowszym raporcie MZ. Profesor Gut o najnowszym raporcie MZ. "Wstrzymajmy się z lockdownem"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, wpadniesz szybciej niż myślisz. Mandatu już tak łatwo nie będzie można uniknąć
  2. Atrakcje na Marsie. Miejsca, które przyszli turyści będą zwiedzać na Czerwonej Planecie
  3. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"
  4. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  5. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  6. Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemię
  7. Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja

<

Następny artykuł